وزیر دفاع ونزوئلا: سردار سلیمانی با اقدام تروریستی آمریکا تبدیل به میلیون‌ها سلیمانی در جهان شد

پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ – ۱۳:۳۴ وزیر دفاع ونزوئلا: سردار سلیمانی با اقدام تروریستی آمریکا تبدیل به میلیون‌ها سلیمانی در جهان شد

ولادیمیر پادرینو لوپز با تأکید بر اینکه ونزوئلا در کنار ایران برای مبارزه با استکبار مبارزه خواهد بود، گفت: سردار سلیمانی با اقدام تروریستی آمریکا تبدیل به میلیون‌ها سلیمانی در جهان شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ژنرال ولادیمیر پادرینو لوپز وزیر دفاع ونزوئلا در تماس تلفنی با امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با تجلیل از سردار سپهبد قاسم سلیمانی، این شهید را انسانی شجاع و آزاده دانست که در قلب و روح آزادگان جهان جا دارد.

وزیر دفاع ونزوئلا، شهید قاسم سلیمانی را شخصیتی قابل تمجید دانست و افزود: سردار سپهبد سلیمانی با این اقدام تروریستی تبدیل به میلیون ها سلیمانی در جهان شد و ما در کنار ایران برای مبارزه با استکبار خواهیم بود.

وی تصریح کرد: جمهوری بولیواری ونزوئلا این اقدام تروریستی را به شدت محکوم می کند و من از طرف کلیه نیروهای مسلح ونزوئلا، مردم کشورم و همه فرماندهان نیروهای مسلح این شهادت را به جنابعالی و مردم ایران از صمیم قلب تسلیت عرض کرده و با شما ابراز همدردی می کنم.

پادرینو لوپز با گرامیداشت نام و مقام این فرمانده برجسته ای ایرانی گفت: زنده و پاینده باد نام این سردار شجاع و صادق که علیه تروریست ها به مبارزه برخواست.

امیر سرتیپ حاتمی نیز در این گفتگوی تلفنی با تشکر از ابراز همدردی وزیر دفاع ونزوئلا تصریح کرد: از مواضع انقلابی رئیس جمهوری ونزوئلا آقای مادورو و اعضای دولت ونزوئلا و حضورشان در سفارت جمهوری اسلامی ایران برای ادای احترام تشکر و قدردانی می کنم.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران حضور آمریکا در هر منطقه از جهان را خسارت بار و توام با جنایت، قتل و غارت ثروت های مردم آن منطقه دانست.

سرتیپ حاتمی افزود: خون شهید سپهبد سلیمانی عامل استحکام وحدت ملی ایران و عامل مهمی در تقویت بیش از پیش اراده و عزم محور مقاومت و ملت های آزاده شده است.

وزیر دفاع اقدام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در موشک باران مهم ترین و مجهزترین پایگاه نظامی آمریکا در عراق را الگو و سرمشقی برای همه آزادی خواهان جهان دانست تا در مقابل ظلم و ستم امپریالیسم محکم و قوی باشند.

در پایان این مذاکره تلفنی طرفین در زمینه همکاری های دو جانبه دفاعی تبادل نظر کردند.

انتهای پیام/ منبع خبر

خبرخوان

پاسخی بگذارید

پست بعدی

عقب‌نشینی آمریکا از تهدید قبلی‌اش نتیجه قدرت عملیات سپاه بود

پ ژانویه 9 , 2020
پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ – ۱۳:۳۴ عقب‌نشینی آمریکا از تهدید قبلی‌اش نتیجه قدرت عملیات سپاه بود رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: عقب‌نشینی آمریکا از مواضع قبلی‌اش مبنی بر هدف قرار دادن ۵۲ نقطه از ایران نتیجه قدرت عملیات بامداد دیروز ایران بود. محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس […]

Video Categories