تسلیت دانش‌آموختگان ایرانی خارج کشور درپی سقوط هواپیمای مسافربری

جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ – ۱۶:۰۸ تسلیت دانش‌آموختگان ایرانی خارج کشور درپی سقوط هواپیمای مسافربری

مجمع اسلامی دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور، طی بیانیه‌ای جان باختن تعدادی از هم‌میهنان، فرهیختگان و دانشجویان در حادثه سقوط هوایپما را تسلیت گفت.

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مجمع اسلامی دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور، طی بیانیه‌ای حادثه اخیر سقوط هواپیمای مسافربری که منجر به از دست دادن تعدادی از فرهیختگان و دانشجویان خارج از کشورمان شد را تسلیت گفت.

در متن این بیانیه آمده است:‌ در سانحه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینی جمعی از فرهیختگان کشورمان که از شاخصه های علمی دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور بودند جان باختند.

مجمع اسلامی دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور همراه با تألم و تأثر فراوان این مصیبت عظمی را به تک تک خانواده های معزز این عزیزان جان باخته، جامعه عملی و دانشگاهی هم چنین اعضای مجمع اسلامی دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور تسلیت عرض نموده ، برای خانواده های معزا صبر و اجر و برای این جان باختگان فرهیخته رحمت الهی را خواستار است.

انتهای پیام/

اقامت 24 پر بازدید ها پر بحث ترین ها بیشترین اشتراک بازار globe

اخبار کسب و کار globe بیمه البرز طاها گشت رسپینا هتل تارا سرمایه منبع خبر

خبرخوان

پاسخی بگذارید

پست بعدی

آمریکا برای رهایی از آبروریزی «عین‌الاسد» دست به‌ خبرسازی درباره سقوط بوئینگ زده‌ است

ج ژانویه 10 , 2020
جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ – ۱۶:۵۹ آمریکا برای رهایی از آبروریزی «عین‌الاسد» دست به‌ خبرسازی درباره سقوط بوئینگ زده‌ است وزیر اسبق ارتباطات، حمله موشکی به عین‌الاسد را آبروریزی برای آمریکا دانست و گفت: ترامپ و دار و دسته‌اش برای رهایی از این آبروریزی، دست به خبرسازی در ماجرای سقوط […]

Video Categories