سرمایه ایجادشده بعد از شهادت سردار سلیمانی را نمی‌توان با پروپاگاندا «صِفر» کرد

سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ – ۱۶:۱۲ سرمایه ایجادشده بعد از شهادت سردار سلیمانی را نمی‌توان با پروپاگاندا «صِفر» کرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نمی‌توان با پروپاگاندای رسانه‌ای، سرمایه اجتماعی عظیمی که پس از شهادت سردار سلیمانی ایجاد شده را صفر کرد.

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، سعید جلیلی عضو شورای‌عالی امنیت ملّی عصر امروز (سه‌شنبه۲۴ دی‌ماه) در اجتماع بزرگ دانشگاهیان پایتخت که به‌یاد مدافعان وطن، سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و جانباختگان هواپیمای مسافربری در دانشگاه تهران برگزار شد، سخنرانی کرد.

وی با اشاره به پیام آمریکایی‌ها پس از ترور حاج قاسم به ایران مبنی بر اینکه اگر پاسخ دهید ما پاسخ قاطع‌تر می‌دهیم، گفت: بسیاری از دولت‌ها با لحن دلسوزانه و برخی با لحن تهدید این پیام را منتقل می‌کردند که تهدید آمریکایی‌ها بلوف نیست.

جلیلی با بیان اینکه در چنین شرایطی آمریکایی‌ها پاسخی محکم دریافت کردند آن هم نه پاسخی نیابتی بلکه مستقیم، تصریح کرد: جمهوری اسلامی رسماً این حمله را به‌عهده گرفت و نشان داد اگر ما قدرت اعمال این کار را داریم این قدرت را هم دارد که آن را اعلام کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با طرح این سوال که چرا آمریکایی‌ها پس از پاسخ محکم ایران نتوانستند هیچ غلطی بکند، گفت: این مرهون یک عملیات بزرگ بود. شاید بتوان آن را بزرگترین عملیات قاسم سلیمانی نامید.

جلیلی ادامه داد: حاج قاسم در حیات پربارش عملیات‌های بزرگی انجام داد که بزرگترین آن‌ها عملیاتی بود که بعد از شهادتش انجام داد.

وی با اشاره به تلاش دشمنان بعد از حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی برای از بین بردن دستاوردهای تشییع باشکوه شهدای مقاومت، تصریح کرد: نمی‌توان با پروپاگاندای رسانه‌ای، سرمایه اجتماعی عظیمی که پس از شهادت حاج قاسم ایجاد شده را صفر کرد.

ادامه دارد …

اخبار مرتبط اقامت 24 پر بازدید ها پر بحث ترین ها بیشترین اشتراک بازار globe

اخبار کسب و کار globe بیمه البرز طاها گشت رسپینا هتل تارا سرمایه منبع خبر

خبرخوان

پاسخی بگذارید

پست بعدی

بنیاد شهید: جان باختگان سانحه هواپیمای اوکراینی شهید هستند

س ژانویه 14 , 2020
بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: جان‌باختگان ایرانی سانحه هواپیمای اوکراینی در حکم «شهید» محسوب می‌شوند. به گزارش مشرق، در اطلاعیه بنیاد شهید و امور ایثارگران آمده است: بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن ابراز تسلیت به‌تمامی بازماندگان سانحه هواپیمای اوکراینی، آمادگی خود را برای ایفای […]