تکلیف کمیسیون تلفیق برای بنیاد شهید به منظور پرداخت کمک هزینه معیشتی به جانبازان فاقد شغل

سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ – ۲۱:۴۸ تکلیف کمیسیون تلفیق برای بنیاد شهید به منظور پرداخت کمک هزینه معیشتی به جانبازان فاقد شغل

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ از تکلیف این کمیسیون به بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پرداخت کمک هزینه معیشتی به جانبازان و آزادگان فاقد شغل خبر داد.

محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهادر و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امشب کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفت: در این جلسه اعضای کمیسیون بنیاد شهید و امور ایثارگران را مکلف کردند تا به جانبازان و آزادگان فاقد شغل کمک هزینه معیشتی پرداخت کند.

وی افزود: اعضای کمیسیون همچنین بانک مرکزی را مکلف کردند تا به ۱۰۰ هزار نفر از فاقدین مسکن وام مسکن پرداخت شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ اظهار داشت: علاوه بر این اعضای کمیسیون در جلسه امشب خود مصوب کردند تا ۱۰ درصد از عوارض بر ارزش افزوده برای دهیاری‌ها بنا است هزینه شود در مورد روستاهایی که فاقد دهیاری هستند این اعتبار در اختیار شورای برنامه‌ریزی استان قرار گیرد تا برای توسعه اقتصادی و صنعتی استان هزینه شود.

پورمختار خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون همچنین مصوب کردند اعتباری معادل ۳۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل سالن‌های ورزشی در دست احداث توسط دولت هزینه شود.

انتهای پیام/

اقامت 24 پر بازدید ها پر بحث ترین ها بیشترین اشتراک بازار globe

اخبار کسب و کار globe بیمه البرز طاها گشت رسپینا هتل تارا سرمایه منبع خبر

خبرخوان

پاسخی بگذارید

پست بعدی

فیلم‌بردار صحنه اصابت موشک به هواپیمای اوکراینی دستگیر شد

س ژانویه 14 , 2020
سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ – ۲۱:۴۸ فیلم‌بردار صحنه اصابت موشک به هواپیمای اوکراینی دستگیر شد فیلم‌بردار صحنه اصابت موشک به هواپیمای اوکراینی برای بررسی و مشخص شدن علل و عوامل دخیل در حادثه مذکور دستگیر شد. به گزارش خبرگزاری فارس، قرارگاه ثارالله طی اطلاعیه‌ای با اشاره به تلاش برای مشخص […]