رأی‌گیری تفحص از جهاد دانشگاهی در کمیسیون آموزش به نشست آتی موکول شد

رأی‌گیری تفحص از جهاد دانشگاهی در کمیسیون آموزش به نشست آتی موکول شد

یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ – ۱۷:۵۶ رأی‌گیری تفحص از جهاد دانشگاهی در کمیسیون آموزش به نشست آتی موکول شد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رأی‌گیری تفحص از پارک‌‎های علم‌وفناوری و جهاد دانشگاهی به نشست آتی این کمیسیون موکول شد.

سیدحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست عصر امروز (یکشنبه ۲۹ دی) گفت: در این جلسه طرح تحقیق و تفحص از پارک های علم و فناوری کشور و همچنین عملکرد جهاد دانشگاهی با حضور نمایندگان متقاضی بررسی شد.

وی افزود: نمایندگان متقاضی از پاسخ مسئولان درباره تفحص از پارک‌های علم و فناوری قانع نشدند ولی با توجه به اینکه منصور غلامی وزیر علوم در نشست امروز حضور نداشت، رأی‌‌گیری قابل استناد به آن به نشست آینده کمیسیون موکول شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: دستور کار دوم این کمیسیون، طرح تحقیق و تفحص از عملکرد مالی و اداری جهاد دانشگاهی کشور و دستاوردهای این سازمان حسب وظایف مجموعه و نیازهای کشور با حضور نمایندگان متقاضی بررسی شد که در این مورد هم نمایندگان متقاضی قانع نشدند ولی رأی‌گیری آن به هفته آینده موکول شد.

میرزاده اظهار داشت: در ابتدای جلسه امروز هم گزارشی از فعالیت‌های علمی – پژوهشی و رونمایی از ماهواره ظفر ارائه شد که فعالیت‌ها در این حوزه بسیار امیدوارکننده بود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه هفته گذشته نامه‌ای از کمیسیون آموزش در خصوص دانشجویان هواپیمای اوکراینی به وزارت علوم و وزارت بهداشت ارسال شد، گفت: وزارت علوم در این باره لیست دانشجویان وزارت علوم را برای کمیسیون ارسال کرد ولی وزارت بهداشت هنوز پاسخ نامه را نداده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط اقامت 24 پر بازدید ها پر بحث ترین ها بیشترین اشتراک بازار globe

اخبار کسب و کار globe بیمه البرز طاها گشت رسپینا هتل تارا سرمایه منبع خبر