رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سالروز تشکیل بسیج مستضعفین را تبریک گفت

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هفته بسیج را تبریک گفت


به گزارش خبرنگار مجاهدت به نقل از خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با صدور پیامی خطاب به سردار سرتیپ بسیجی «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین، پنجم آذر ـ سالروز تشکیل بسیج مستضعفین ـ را گرامی‌ داشت.

متن پیام فوق به شرح زیر است:

«هرجا حضور بسیج و حرکت بسیجی در هر میدانی احساس شده است، ما پیشرفت داشته ایم.
فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

برادر ارجمند سردار سرتیپ بسیجی غلامرضا سلیمانی
رئیس محترم سازمان بسیج مستضعفین

با صلوات بر حضرت محمد وآل محمد (ص) و اهداء سلام؛

با احترام، شجره طیبه بسیج و فرهنگ بسیجی، نمادی آشکار از اراده والای مردمی در عرصه‌های گوناگون اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) در پنجم آذرماه ۱۳۵۸ و از جلوه‌های عنایت حق تعالی و برکات انقلاب اسلامی است.

همواره حضور موثر و راه گشای بسیجیان، این لشکریان مخلص خدا و خلق حماسه‌های سترگ به ویژه در بزنگاه‌ها و عرصه‌های نیاز کشور به عنوان بازوی قدرتمند نظام اسلامی در کنار سایر نیرو‌های مسلح در صیانت از فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برکسی پوشیده نیست.

اینجانب ضمن تبریک سالروز تشکیل این نهاد مقدس خدمت جنابعالی و آحاد بسیجیان، توفیق و استمرار عزت، سربلندی و اقتدار هرچه بیشتر نیرو‌های مسلح و بسیجیان عزیز را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در تبعیت از فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر»

انتهای پیام/ ۱۱۲منبع خبر