سعادتمند:مثل بعضی‌ها از فامیل‌های‌مان در باشگاه استفاده نمی‌کنیم/هم مخالف ادامه لیگ هستم، هم موافق

سعادتمند:مثل بعضی‌ها از فامیل‌های‌مان در باشگاه استفاده نمی‌کنیم/هم مخالف ادامه لیگ هستم، هم موافق


ورزشی

/


فوتبال ایران

۱۸:۳۶

۱۳۹۹/۳/۱۱

http://fna.ir/exosvp

۰

سعادتمند:مثل بعضی‌ها از فامیل‌های‌مان در باشگاه استفاده نمی‌کنیم/هم مخالف ادامه لیگ هستم، هم موافق

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: مثل بعضی‌ها نیستم که از دوست و فامیل‌مان در باشگاه استقلال استفاده کنم.

سعادتمند:مثل بعضی‌ها از فامیل‌های‌مان در باشگاه استفاده نمی‌کنیم/هم مخالف ادامه لیگ هستم، هم موافق

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، احمد سعادتمند در خصوص وضعیت این روزهای باشگاه استقلال اظهار داشت: در ابتدا تأکید می‌کنم که قصد انجام مصاحبه ندارم ولی اصرار شما خبرنگاران که اینجا منتظر ایستاده‌اید صحبت می‌کنم. اعتقادم این است که نباید زیاد صحبت کرد و تأکید می‌کنم که مطرح کنید که به اصرار شما خبرنگاران مصاحبه می‌کنم.

وی افزود: من در نشستی با ۲ نفر از معاونان وزیر ارتباطات بودم و قرار است یکسری فعالیت‌های اقتصادی انجام دهیم. ارتباط خوبی در این بخش در شرف انجام است و نمی‌خواهم خیلی در این زمینه توضیح بدهم. این روزها براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا تمرین تیم‌ها آغاز شده و بازیکنان ما هم هر روز تمرین می‌کنند و اگر اشتباه نکنم فردا تیم ما ۲ نوبت تمرین خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ما امروز با یکی از بهترین سالن‌های بدنسازی کشور تفاهم‌نامه‌ای امضا کردیم و بابت آن هم هزینه‌ای پرداخت نخواهیم کرد. جا دارد از این مجموعه ورزشی تشکر کنم و ان‌شاءالله بعد از رونمایی نام این مجموعه را معرفی خواهم کرد.

سعادتمند ضمن اشاره به پرداخت مطالبات بازیکنان اظهار داشت: خوشبختانه با کمک یکی از دوستانم در شرایط بحرانی طلب دیاباته را پرداخت کردیم و فکر می‌کنم که شرایط تیم ما در کل شرایط خوبی است. ایمان دارم که با همت بازیکنان، کادر فنی و همه عزیزان با قدرت در مسابقات شرکت خواهیم کرد. چند بار هم تأکید کردم همچنان مدعی قهرمانی در لیگ امسال هستیم.

وی در خصوص انتخاب‌هایی که در بخش‌های معاونت‌های استقلال انجام داده است، گفت: امروز متوجه شدم یکی از عزیزان که برای باشگاه استقلال زحمات زیادی کشیده مصاحبه‌ای انجام داده و عنوان کرده انتصابات در باشگاه استقلال قومیتی است و بیشتر در شمال کشور انجام می‌شود. جالب اینجا است من چهار انتصاب انجام داده‌ام که هیچکدام از این عزیزان به شمال کشور تعلق ندارد. ۲ نفر از آنها در تهران هستند و یکی آذری‌زبان و دیگری از استان سمنان، نمی‌دانم منظور آن عزیز کدام دوست از استان گیلان و مازندران بوده است. در باشگاه استقلال با هیچکس عقد اخوت نبسته‌ایم و اخوت ما با هواداران است. قرار نیست مثل برخی از عزیزان از دوستان یا فامیل‌های‌مان در باشگاه استقلال استفاده کنیم. مطمئناً هر کسی که لیاقت بیشتری داشته باشد و بتواند دلسوزانه کمک کند از وجود او استفاده خواهیم کرد.

دژپسند در خصوص اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال و اینکه گفته می‌شود قرار است تغییراتی در این زمینه صورت بگیرد، عنوان کرد: اعضای هیأت مدیره زحمت می‌کشند و ما هم با تمام توان کار می‌کنیم. اتفاقات خوبی که رقم خورده با کمک هیأت مدیره صورت گرفته و اگر قرار است تغییر یا افزایشی در این بخش صورت بگیرد با نظر مجمع خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص جدایی افرادی مثل روحی و خلف از این باشگاه گفت: این نفرات برای باشگاه استقلال زحمت کشیدند و ما هم از آنها تشکر می‌کنیم. قطعاً همکاری‌های این نفرات با استقلال ادامه خواهد داشت و من هم برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در خصوص اینکه جواد نکونام مدعی شده اگر پاتوسی به ایران سفر نکند بازی فولاد با استقلال باید به تعویق بیفتد گفت: من نه اطلاعی در مورد نامه آذری به سازمان لیگ دارم و نه صحبت جواد نکونام که یک استقلالی است را شنیده‌ام. زمانی که اعلام شد مسابقات شروع می‌شود ما ۲ بازیکن خارجی داشتیم که هر ۲ بازیکن مطالبات زیادی از سنوات گذشته داشتند. ما تلاش کردیم تا مطالبات آنها پرداخت شود و دیدید که ۲۰ روز قبل از بازی‌ها این عزیزان به جمع ما اضافه شدند. فکر نمی‌کنم مسئله‌ای که دوستان عنوان کرد موضوعی باشد که قابلیت طرح داشته باشد، از آن طرف من هم مثل سایر مدیران باشگاه‌‌های حاضر در لیگ برتر اعتقاد دارم باید همه مدیران و سرمربیان تیم‌های لیگ برتری دعوت می‌شدند و در یک نشست تخصصی به نقطه ‌نظرات آنها گوش داده می‌شد. به هر حال یکسری پروتکل‌ها ابلاغ شده که خیلی از تیم‌ها نمی‌توانند آن را اجرا کنند. در هر صورت می‌شد با یک خرد جمعی تصمیم بهتری اتخاذ کرد.

سعادتمند تأکید کرد: حتی لیگ کشور ایتالیا هم آغاز شده ولی اعتقادم این است که قهرمان مسابقات باید در زمین مشخص شود. ۳۰ امتیاز از مسابقات باقی مانده و اگر یادتان باشد در ابتدای این فصل ما در جمع ۱۶ تیم در رده چهاردهم قرار داشتیم ولی در هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر به صدر جدول رسیدیم. بنابراین چیزی در فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و ما هم یک تیم بزرگ داریم که می‌تواند حقش را در زمین بگیرد. من به ۲ دلیل هم موافق لیگ برتر هستند و هم مخالف، مردم دوست دارند فوتبال برگزار شود و شور و هیجانی که مدت‌ها است از فوتبال رخت بربسته دوباره برگردد و این دلیل موافقت من برای ادامه لیگ است. اما از آن سو ما نگران جان ورزشکاران‌مان هستیم و خدای ناکرده اگر اتفاقی رخ دهد پشیمانی به بار می‌آورد.

وی در خصوص پرونده‌های شکایت شفر، بویان و … یادآور شد: قطعاً این پرونده‌ها باشگاه استقلال را اذیت می‌کند ولی اینها مواردی است که توسط صدور احکام فیفا آرای آن صادر شده است. ما باید تلاش کنیم تا از این خان بزرگ عبور کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه همه تصور می‌کردند دیاباته یا میلیچ به تهران برنمی‌گردند اما این ۲ بازیکن در نهایت در تمرینات استقلال حضور پیدا کردند، عنوان کرد: من از هر ۲ بازیکن و بقیه بازیکنان استقلال تشکر می‌کنم که خیلی با انگیزه در تمرینات استقلال شرکت کردند. یادمان نرود فقط ۲ بازیکن خارجی داریم و البته آنها با اخلاق و مقید به اخلاق حرفه‌ای هستند. باشگاه وظیفه داشت وظایف خود را نسبت به این بازیکنان انجام بدهد. البته به عنوان یک گله کوچک عنوان می‌کنم که بعضی از عزیزان دوست نداشتند این ۲ نفر به تهران برگردد و اگر لازم باشد در فرصت مناسب اسم آنها را خواهم گفت اما با کمک یکی از بهترین دوستانم توانستیم مطالبات آنها را پرداخت کنیم. این یک موهبت بزرگ است که باشگاهی مثل استقلال هوادار دارد و آنها باعث می‌شوند که این باشگاه به نحو احسن فعالیت خود را ادامه بدهد.من به عنوان مدیرعامل از هواداران استقلال تشکر می‌کنم و مطمئاً با انرژی مثبت راه‌مان را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/


استقلال


ورزشی


مصاحبه


احمد سعادتمند

اخبار مرتبط

منبع خبر