سفر معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان همدان

سفر معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان همدان


سفر معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان همدانبه گزارش خبرنگار مجاهدت به نقل از گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، دکتر عبدالرضا عباسپور در ابتدای سفر خود به استان همدان با حضور در گلزار مطهر شهدای شهر همدان با قرائت فاتحه نسبت به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

وی در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با قدردانی از تلاش‌های به عمل آمده توسط مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان اظهار داشت: یکی از مهمترین خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران به جامعه معزز ایثارگری مربوط به حوزه درمان است و باید نهایت تلاش برای کسب رضایت این عزیزان انجام شود.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه تصریح کرد: خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران گرانقدر توفیق و موهبتی الهی است و باید هر لحظه قدردان این نعمتی که در اختیارمان قرار گرفته است باشیم.

عباسپور افزود: از مهمترین اهدافی که معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر‌های استانی خود به دنبال آن هستند می‌توان به رفع مشکلات احصاء شده در خود استان، دیدار با خادمان شهدا در استان‌ها، پیگیری مشکلات جامعه ایثارگری و چاره‌اندیشی به منظور رفع و یا به حداقل رساندن این مشکلات اشاره کرد.

احمد عباسیه بزرگی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان نیز ضمن خیر مقدم به معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اگر بخواهیم جایگاه علم پزشکی را در قوانین اسلام تعریف و توصیف کنیم باید بگوییم از نگاه اسلام بزرگ‌ترین نعمت الهی سلامت جسم و مهم‌تر از آن سلامت جان است و همچنین خطرناک‌ترین بلا‌ها بیماری جسم است.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین در جلسه‌ای با مدیر بیمه دی در استان همدان به بیان توصیه‌هایی در زمینه بهبود کیفیت خدمات رسانی به ایثارگران پرداخت.

عباسپور در ادامه سفر خود به استان همدان با رییس بیمارستان بهمن دیدار و گفت‌وگو کرد و در این دیدار مقدمات عقد قرارداد بیمه دی با این بیمارستان فراهم شد.

وی همچنین با حضور در منازل جانباز ۷۰ درصد «حمیدرضا سیفی»، مادر شهیدان «چنگیزی» و جانباز ۵۰ درصد «مصطفی عبدالعلی زاده» با آنان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان وضعیت سلامتی و درمانی آنان قرار گرفت.

انتهای پیام/ ۱۱۲منبع خبر