یادداشت/ بگذار قاآنی را هم تهدید کنند

پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ – ۱۶:۴۹ یادداشت/ بگذار قاآنی را هم تهدید کنند

مُلک سلیمانی، حجت موجّه اسلامی ـ ایرانی ماست! بگذار برایان هوک و ترامپ قمار باز، قاآنی راهم به ترور تهدید کنند! … پس یادمان نرود؛ حجّتِ موجّه ما قدرتِ آفرینشِ انسانِ جدیدِ پسامدرن است!

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، مجتبی زارعی عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس و رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در یادداشتی نسبت به تهدید سردار سرتیپ اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه به ترور از سوی آمریکا واکنش نشان داد.

متن یادداشت رئیس سازمان بسیج اساتید کشور به این شرح است:

ائتلاف منافقین، سلطنت طلبان، آمریکا، انگلیسها، آل سعود، رژیم جعلی اسرائیل و روشنفکرانِ سکولارِ وطنی می گویند: جمهوری اسلامی در حال «فروپاشی» است! ما می گوییم: این چه «ساختار» و «نظام» فروپاشیده ای است که «فناوری» تولید و تربیت سلیمانی را دارد؟آفرینشی که همهٔ جهان؛ دوست و دشمن در حال مذاکره و نسبت سازی پیرامون او هستند. برخی در بارهٔ حیات دفاعی دنیوی اش و برخی در بارهٔ حیات باطنی اش، و می گویند: «شهید سلیمانی» تواناتر از «سردار سلیمانی» است و من تازه فهمیدم که چرا فقیهِ حکیم ما می گوید بگویید «مکتب سلیمانی»! و پیش تر از او نیز، حضرت مؤسس قدس سرّه می گفت: نگویید من؛ بگویید مکتب من!

«مُلکِ سلیمانی» که هر روز جهانی تر می شود پیامش این است که این جمهوری، «عقیم» نیست؛ «زاینده» است؛ مگر می شود با ساختاری عقیم، کهنه و ارتجاعی، «مُلکی سلیمانی» داشت !؟ گذشت روزگار نخبه‌کشی! و گذشت سرمایه‌سوزی و هویت‌ستیز ی قجری و پهلویستی!

آری! مُلک سلیمانی، حجت موجّه اسلامی ـ ایرانی ماست! بگذار برایان هوک و ترامپ قمار باز، قاآنی راهم به ترور تهدید کنند! … پس یادمان نرود؛ حجّتِ موجّه ما قدرتِ آفرینشِ انسانِ جدیدِ پسا مدرن است!

انتهای پیام/

منبع خبر

بازدیدها: ۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

  اسکرول به بالا