نیروی هوایی ارتش در اوج آمادگی است

نیروی هوایی ارتش در اوج آمادگی استبه گزارش خبرنگار مجاهدت به نقل از مشرق، امیر سرتیپ هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در برنامه طلوع فجر گفت: آنچه مسلم است انقلاب اسلامی ادامه دهنده راه انبیاست و در ادامه قیام حضرت سیدالشهدا (ع) به وقوع پیوست و واقعا معجزه قرن بود.

بیشتر بخوانید:

اجرای عملیات تاخت در نوار ساحلی مکران توسط تیپ ۲۲۳

وی افزود: امروز پس از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب حقانیت آن و تاثیراتی که در عرصه‌های مختلف بین کشورهای منطقه قرار داد اثبات شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش بیان کرد: درباره نیروی هوایی و تاثیراتی که در انقلاب شکوهمند اسلامی دارند می‌توان به فعالیت‌های این نیرو پیش از انقلاب اشاره کرد که در این زمینه هر وقت احساس خطری از سوی نیروهای ساواک انجام شد بسیاری از نیروها را دستگیر و با ناعدالتی برخورد می‌کردند و به منطقه خارک تبعید تا اعدام آن‌ها اجرا شود و خوشبختانه با وقوع انقلاب حکم این نیروها انجام نشد.

هادیان خاطرنشان کرد: پس از گذشت ۴۲ سال هنوز هم در مراسم و مناسبت‌های مختلف همان روحیه پر شور و شهید پروری مردم ایران به عنوان مهم‌ترین پشتوانه انقلاب اسلامی به خوبی مشاهده می‌شود.

بیشتر بخوانید:

لزوم تقویت استعداد رزم پدافند هوایی

وی تصریح کرد: نیروی هوایی در حالی که با توجه به تجهیزات محور بودن، فکر نمی‌کرد بتواند پیشرفت کند، اما عکس آن به پشتوانه حمایت‌های مردم و رهبری و به دست توانمند جوانان با افتخار در حال پیشرفت‌های چشمگیر هستیم و روزانه شاهد صدها پرواز در راستای صیانت و حفظ مرزهای کشور هستیم.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش عنوان کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس ایران به طور مظلومانه در مقابل قدرت‌های استکباری ایستادگی کرد و پیروز شد، اما امروز روزگار مظلومیت ما گذشته و در شرایطی هستیم که قدرت دفاعی ما در ارتش جمهوری اسلامی و نیروی هوایی کاملا متفاوت است و مهم‌ترین دلیل آن حفظ روحیه انقلابی و کار جهادی در این بخش است.

منبع: باشگاه خبرنگارانمنبع خبر