وعده صادق حاج قاسم به خانواده شهید مدافع حرم/«سعید» آمد

وعده صادق حاج قاسم به خانواده شهید مدافع حرم/«سعید» آمد


حماسه و مقاومت

۲۰:۵۰

۱۳۹۹/۴/۷

http://fna.ir/ey9ds8

۰

وعده صادق حاج قاسم به خانواده شهید مدافع حرم/«سعید» آمد

همسر شهید کمالی در گفت و گو با خبرگزاری فارس، گفت: پیکر همسرم پس از تفحص به کشور بازگشته و اکنون در معراج شهدای تهران است اما ما هنوز سعید را ندیدیم.

وعده صادق حاج قاسم به خانواده شهید مدافع حرم/«سعید» آمد

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، بعد از شناسایی و تفحص پیکر شهید مدافع حرم علی جمشیدی بعد از چهار سال، همسر شهید سعید کمالی نیز به کشور بازگشت.

همسر شهید کمالی در گفت و گو با خبرگزاری فارس، اعلام کرد: پیکر همسرم پس از تفحص به کشور بازگشته و اکنون در معراج شهدای تهران است اما ما هنوز سعید را ندیدیم.

همسر این شهید گفت: در دیداری که با حاج قاسم داشتیم به او گفتم: «ببخشید سردار می تونم یک سئوال بپرسم؟ گفت: بله.پرسیدم: از شهدای خانطومان خبری نیست، پیکر همسرم و چند شهید دیگر هنوز برنگشته، و با حالت مستأصل گفتم: بالاخره برمی گردن ؟! حاجی دوباره چند لحظه سکوت کرد و بعد سه مرتبه گفت: میان، میان، میان.
مادر همسرم مجدد گفت: پسرم دوست داشت گمنام باشد، شاید خودش اینجور می خواهد و برای همین برنمی گردد. سردار گفت: آقا سعید به خاطر دل همسرش هم شده برمی گرده»

گفتنی است سعید کمالی کفراتی ۱۹ شهریور سال ۱۳۶۹ ، در روستای کفرات از توابع بخش هزارجریب شهرستان نکا متولد شد. سعید برای اولین بار در تاریخ ۹۵/۱/۱۴ برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم سوریه شد و در جمع رزمندگان لشکر۲۵کربلا با تکفیری ها مبارزه کرد. او سرانجام در ۱۷ اردیبهشت ۹۵ همان سال در منطقه خان طومان به همراه ۱۲ تن از همرزمانش به شهادت رسید.هنوز پیکر برخی دیگر از شهدای خان طومان مانند شهید محمد بلباسی جاویدالاثر است.

انتهای پیام/


خان طومان


سوریه


سعید کمالی

اخبار مرتبط

منبع خبر

اسکرول به بالا