پیام تسلیت حزب همبستگی در پی حوادث اخیر کرمان، تهران و اتوبوس گنبد

پیام تسلیت حزب همبستگی در پی حوادث اخیر کرمان، تهران و اتوبوس گنبد

پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ – ۱۴:۳۶ پیام تسلیت حزب همبستگی در پی حوادث اخیر کرمان، تهران و اتوبوس گنبد

حزب همبستگی ایران اسلامی در پی جان باختن جمعی از هموطنان در حوادث اخیر کرمان، هواپیمای مسافربری اوکراین در تهران و همچنین سقوط اتوبوس مسیر تهران به گنبد به دره پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حزب همبستگی ایران اسلامی در پی جان باختن جمعی از هموطنان در حوادث اخیر کرمان، هواپیمای مسافربری اوکراین در تهران و همچنین سقوط اتوبوس مسیر تهران به گنبد به دره پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش فارس، متن این پیام تسلیت به شرح زیر است:

«متاسفانه حوادث تلخ و پی در پی روزهای اخیر، کشورمان را در سوگ و اندوهی جانکاه فرو برده است.

مصائب ناگواری همچون جان باختن ده ها نفر از هموطنان عزیز در مراسم بدرقه پیکر مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان، سقوط هواپیمای مسافری خطوط هوایی اوکراین و همچنین سقوط اتوبوس مسیر تهران به گنبد به دره، غم های جانفزایی است که موجب تاسف و تالم فراوان گردید.

حزب همبستگی ایران اسلامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و اظهار همدردی با خانواده های داغدار حوادث اخیر و ملت شریف ایران ، برای جانباختگان، غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معززشان صبر و سلامتی از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نماید.

حزب همبستگی ایران اسلامی با تاکید بر صبر و تسلیم بر خواست و اراده خداوند متعال، امیدوار است که ایام تلخ و مصیبت های جانکاه اخیر با لطف و عنایات پروردگار مهربان، برای همه مردم ایران به بهترین وجه جبران و روزها و سال هایی سرشار از موفقیت و بهروزی در انتظار ایران عزیزمان باشد.»

انتهای پیام/

منبع خبر