پیش فروش خودروی شاهین با پیش پرداخت ۸۰ میلیونی

پیش فروش خودروی شاهین با پیش پرداخت ۸۰ میلیونی


اقتصادی

/


صنعت ، تجارت ، بازرگانی

۱۱:۱۲

۱۳۹۹/۳/۱۸

http://fna.ir/exqad6

۰

پیش فروش خودروی شاهین با پیش پرداخت ۸۰ میلیونی

قائم‌مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش، از پیش فروش خودروی شاهین با پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومانی از ساعت ۱۴ امروز خبر داد.

پیش فروش خودروی شاهین با پیش پرداخت 80 میلیونی

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، باقری در مراسم قرعه کشی محصولات سایپا اظهار داشت: پیش فروش ۴۰هزار دستگاه از ۹ محصول سایپا از ساعت ۱۴ امروز طی مدت ۳ روز انجام می شود که تحویل این خودروها حداکثر یک ساله خواهد بود.

وی تصریح کرد: در این پیش فروش، خودروی شاهین در کلاس C با مبلغ پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومانی عرضه می شود و در عین حال عرضه کوئیک سال و ساینای سال را نیز خواهیم داشت.

باقری با اشاره به ثبت نام یک میلیون و ۸۰ هزار نفر در طرح فروش فوق العاده سایپا، گفت: بعد از کنترل اطلاعات، کمتر از ۸ درصد ریزش در افراد دارای شرایط حضور در قرعه کشی را داشتیم و در نهایت قرعه کشی بین حدود یک میلیون نفر انجام می شود. به این ترتیب از هر ۱۰۰ نفری که برای خرید از سایپا ثبت نام کرده اند، یک نفر قادر به خرید خودرو خواهد بود که البته این رقم در مورد خودروهای تجاری، یک نفر از هر ۱۴ نفر خواهد بود.

به گفته قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش، از بهمن ۹۸ تا کنون ۱۲۳ هزار دستگاه خودرو توسط سایپا به مشتریان تحویل داده شده است.

شاهین همان خودرویی است که قبلاً سایپا آن را با نام رهام معرفی کرده بود.

انتهای پیام/


سایپا


شاهین


فروش

اخبار مرتبط

منبع خبر

اسکرول به بالا