«کاش برگردی»؛ اثر جدید نویسنده کتاب «یادت باشد»

«کاش برگردی»؛ اثر جدید نویسنده کتاب «یادت باشد»

به گزارش مشرق، زندگی نامه شهید مدافع حرم زکریا شیری با عنوان «کاش برگردی» مادرانه ترین کتاب مدافعان حرم، جدید ترین اثر نویسنده کتاب پرفروش یادت باشد می باشد که به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می شود.

کتاب زندگی نامه شهید مدافع حرم زکریا شیری با عنوان «کاش برگردی» روایتی ناب و تازه از شهدای مظلوم دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبراست.

نویسنده این کتاب که قبلا با کتاب «یادت باشد» نگاهی عاشقانه به زندگی مدافعان حرم داشته است این بار در کتاب «کاش برگردی» در نگاهی تازه، داستان زندگی یکی از شهدای مدافع حرم را از زبان مادر شهید به روایت می نشیند و در صفحات مختلف نکات تربیتی یک زندگی ساده را با روایتی داستانی و جذاب تقدیم خوانندگان می کند.

«کاش برگردی» می تواند پاسخی هنرمندانه به بسیاری از سوالات در زمینه نحوه تربیت نسل غیور مدافعان حرم باشد.

این اثر به زودی توسط انتشارات شهیدکاظمی همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان و جشن فرخنده میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) چاپ و روانه بازار نشر می شود.

همچنین پیش فروش این کتاب در قالب “پویش مطالعاتی دلتکانی” با جوایز میلیونی، از امروز آغاز و علاقه مندان جهت ثبت نام این کتاب با امضا و دست خط نویسنده و مادر شهید از طریق سایت رسمی انتشارات(nashreshahidkazemi.ir)، سایت پوسش مطالعاتی(deltekani.ir) و یا ارسال نام کتاب به سامانه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ می توانند کتاب را با تخفیف و شرایط ویژه تهیه نمایند.

منبع خبر

اسکرول به بالا