گل‌محمدی: تیم‌های دیگر با تکرار قهرمانی ما کنار نخواهند آمد

گل‌محمدی: تیم‌های دیگر با تکرار قهرمانی ما کنار نخواهند آمدبه گزارش خبرنگار مجاهدت به نقل از مشرق، با یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که با پیروزی مقابل گل‌گهر به قهرمانی نیم‌فصل لیگ برتر دست پیدا کرد به گفت‌وگو نشسته است. مهمترین بخش‌های این مصاحبه در ادامه آمده است.

– بازیکنان زحمات زیادی کشیدند تا توانستیم یک نتیجه خوب مقابل گل‌گهر بگیریم و این عنوان را به‌دست بیاوریم. جا دارد از هیأت‌مدیره، مدیریت، کادر فنی و بازیکنان تشکر کنیم. روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. با همدلی و اتحاد توانستیم روند خودمان را پیدا کنیم و به موفقیت برسیم.

بیشتر بخوانید:

مطهری: حواس فوتبال ایران به گل‌محمدی باشد

– تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی شرایطی را فراهم کنیم که روند خوبمان در نیم‌فصل دوم هم ادامه داشته باشد. اعتقاد دارم در نیم‌فصل دوم با توجه به شرایط تیم‌ها و شناخت حریفان از یکدیگر کارمان به‌مراتب سخت‌تر خواهد شد. هم‌اکنون به چیزی جز اینکه شرایط‌مان را روزبه‌روز بهتر کنیم، فکر نمی‌کنیم. تلاش می‌کنیم انتظاراتی که هواداران دارند برآورده شود. البته سخت است از حالا درباره قهرمانی حرف بزنیم. نیمی از راه مانده و قطعا تیم‌های دیگر هم به‌راحتی با تکرار قهرمانی ما کنار نخواهند آمد.

– ما هم مثل بقیه تیم‌ها بنا به نقاط ضعف و قوت خود تلاش می‌کنیم تیم‌مان را تقویت کنیم. الان اسم بازیکنی را نمی‌برم اما باشگاه بهتر در جریان است. برخی مواقع نام‌هایی در رسانه‌ها منتشر می‌شود که نمی‌توانم آنها را تأیید یا تکذیب کنم.

– مهدی ترابی بازیکنی است که در گذشته توانایی‌هایش را ثابت کرده است. من با او کار کرده‌ام و به خوبی می‌دانم چه توانایی‌هایی دارد. خوشحالم او را دوباره در لباس پرسپولیس می‌بینم.

– من دیگر دوست ندارم به عقب برگردم و راجع‌به آن مشکلات صحبت کنم. خدا را شکر مشکلات را یک به یک برطرف کردیم؛ آن هم با صبر، شکیبایی و همدلی. به هرحال همه به‌خصوص هواداران کمک کردند. نقش‌شان خیلی تأثیرگذار بود. با حوصله‌ای که داشتند خیلی صبورانه با این مسائل برخورد کردند. هیچ‌گاه هم حمایت‌شان را کم نکردند. فکر می‌کنم‌ اصلی‌ترین مسئله این بود که هواداران به ما فرصت دادند تا بتوانیم خودمان را پیدا کنیم، راه‌مان را پیدا کنیم. خوشبختانه توانستیم ۵ بازی آخر را ببریم و به عنوان قهرمان نیم‌فصل خودمان را معرفی کنیم.

– وقتی موفقیتی کسب می‌شود همه عوامل باشگاه از هیأت‌مدیره و مدیریت گرفته تا کادر فنی و بازیکنان در آن نقش دارند. هیچ‌وقت یک سرمربی نمی‌تواند موفقیت تیمش را به تنهایی به نام خودش بزند. من ممنون همه اعضای باشگاه هستم.

– امسال بازی‌ها خیلی به هم نزدیک شده است و به‌نظرم همین فشردگی در کیفیت مسابقات تأثیرگذار بود. من فکر می‌کنم نیم‌فصل دوم اوضاع بهتر خواهد شد.

منبع:‌ روزنامه همشهریمنبع خبر