اخبار

گودرزی: اگر سپاه نبود آمریکا در مقیاس وسیع کشور را مورد هدف قرار می‌داد

یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ – ۱۸:۵۰ گودرزی: اگر سپاه نبود آمریکا در مقیاس وسیع کشور را مورد هدف قرار می‌داد

عضو هیأت رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: اقدام مقتدرانه و عزتمندانه سپاه در تقابل با آمریکا در شرایطی که تهدید حمله به نقاط حساس کشور کرده بود در طول تاریخ ایران بی‌نظیر است و اگر سپاه نبود بدون تردید آمریکا در یک مقیاس بزرگ‌تر و گستره‌ای وسیع‌تر ملت ایران را هدف قرار می‌داد.

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: سخنان امروز سردار سلامی در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی در اوج اقتدار در برابر دشمن و نهایت خضوع و تواضع در برابر ملت بزرگ ایران بود.

وی افزود: به جناب آقای لاریجانی و به سردار سلامی پیشنهاد دادم که این سخنرانی از تلویزیون پخش گردد تا مردم نیز این بیانات گران سنگ را بشنوند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: حقا و انصافا اقدام مقتدرانه و عزتمندانه سپاه در تقابل با آمریکا در شرایطی که تهدید حمله به نقاط حساس کشور کرده بود در طول تاریخ ایران بی‌نظیر است و اگر سپاه نبود بدون تردید آمریکا در یک مقیاس بزرگ‌تر و گستره‌ای وسیع تر ملت ایران را هدف قرار می‌داد.

گودرزی خاطرنشان کرد: سپاه مایه عزت ملت ایران و مایه آرامش مردم است و قطعا این خطای پیش آمده در شرایط تمام عیار جنگی که همه ما را داغدار نمود با تلاش مضاعف سپاه در منکوب کردن دشمن و رفع تهدیدات از سر مردان و زنان و کودکان ایران زمین و دستیابی به امنیت پایدار جبران خواهد شد.

وی در پایان گفت: باید دقت کرد که با نفوذ بیگانگان و تحریک انگلیس خبیث، غم سنگین از دست دادن عزیزانمان به شکست بزرگ ایران تبدیل نشود چرا که قطعا خون مطهر سردار سلیمانی و همه عزیزانی که در این ارتباط به لقاء الله پیوستند باعث تضمین امنیت و عزت ایران و شکست و خواری دشمنان خواهد شد.

انتهای پیام/

اقامت 24 پر بازدید ها پر بحث ترین ها بیشترین اشتراک بازار globe

اخبار کسب و کار globe بیمه البرز طاها گشت رسپینا هتل تارا سرمایه منبع خبر

بازدیدها: ۰

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن
بستن