اخبار

حاجی صادقی: «حاج قاسم» تقرب به خدا را خدمت به مردم می‌دانست

سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ – ۱۴:۲۸ حاجی صادقی: «حاج قاسم» تقرب به خدا را خدمت به مردم می‌دانست

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: حاج قاسم خدا و مردم را دو طرف جوب نمی‌دید، او نمی‌گفت یا خدا یا مردم چراکه این دیدگاه غربی است بلکه حاج قاسم معتقد بود بهترین راه برای تقرب به خدا خدمت به مردم است.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم پاسداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی که در حسینیه فاطمه الزهرا(س) سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ برگزار شد، با بیان اینکه حاج قاسم دارای جامعیت در ارزشهای انسانی بود اظهار داشت: او در برنامه ریزی و اندیشه اهل تدبیر و منطقی استوار بود و قدرت بیانی عالی و اقناع کننده داشت.

وی با بیان اینکه او ادبیاتی متواضعانه اما قوی داشت، افزود: حاج قاسم خدا و مردم را دو طرف جوب نمی‌دید، او نمی‌گفت یا خدا یا مردم چراکه این دیدگاه غربی است بلکه حاج قاسم معتقد بود بهترین راه برای تقرب به خدا خدمت به مردم است.

حاجی صادقی ادامه داد: در زمانی که فرماندهی قرارگاه قدس در شرق کشور را داشت و چه زمانی که در جبهه مقاومت فرماندهی می کرد نمی‌دیدیم در دید و لحن او ذره‌ای تفاوت یا لرزش دیده نمی‌شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه شهادت شهیدان تهرانی مقدم و حاج احمد کاظمی، سردار سلیمانی را شکست، اظهار کرد: او در کنار شهادت این دو دوست و همرزم خود وقتی با سختی‌های مردم و وقوع سیل و زلزله در کشور مواجه می‌شد بسیار آزرده بود و از رنج مردم در سختی قرار می گرفت.

وی با اشاره به اینکه او در عین اقتدار و فرزانگی اگر می‌دید که خاری در پای مردم رفته است طاقت نمی‌آورد، خاطرنشان کرد: همین بود که وقتی او به شهادت رسید خونش معجزه آفرید و برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم کشوری به طور رسمی محلی از آمریکا را موشک بزند و اعلام کند.

حاجی صادقی تأکید کرد: در چنین وضعیتی یک فاجعه دردناک برای مردم آفریده می‌شود و انسان‌هایی بی‌گناه کشته می‌شوند و آن وقت کسانی که به سلیمانی شباهت زیادی دارند و تفکر او را دنبال می‌کنند می‌آیند و می‌گویند آرزوی مرگ کرده اند و از این حادثه شرمسار می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در سپاه تاکید کرد: اینکه فرمانده عزیز ما با شجاعت می‌آید و می‌گوید این اشتباه رخ داده ، دشمن بداند که این صداقت نشانه عزت، آبرو و شجاعت است اما حالا برخی که نتوانستند موج بزرگ مردم در تشییع سردار سلیمانی در کشور و عراق ببینند به میدان آمدند و از این آزادی و امنیت سواستفاده کردند.

وی تصریح کرد: شما اگر عزادار بودید آن سه روزی که اینان جان‌باخته بودند کجا بودید؟ چرا آن وقت عزاداری نمی‌کردید؟ چرا سه روز بعد به یاد عزاداری افتادید؟ آنان بهتر است بدانند که موجی که قاسم سلیمانی ایجاد کرد و جایگاهی که او دارد با این کارها از میان نمی‌رود.

وی افزود: اینکه می‌گویید چرا فرماندهان آمدند و از مردم پس از این حادثه عذرخواهی کردند بدانند که این افتخار این فرماندهان است. آنان در برابر مردم خاضع و نوکر و خدمتگزارشان هستند. آنان به این عذرخواهی افتخار می‌کنند و در پیشگاه ملت از آنان پوزش می‌طلبند اما دشمنان بدانند که این فرماندهان در برابر دشمن بسیار مستحکم و نابودکننده کاخ‌های آمال آنان هستند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: ما از رهبرمان یاد گرفته ایم و فرماندهان ما که دربرابر مردم آرزوی مرگ می‌کنند از امام علی (ع) یاد گرفته‌اند که برای ربودن خلخالی از پای زن یهودی آرزوی مرگ می کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط اقامت 24 پر بازدید ها پر بحث ترین ها بیشترین اشتراک بازار globe

اخبار کسب و کار globe بیمه البرز طاها گشت رسپینا هتل تارا سرمایه منبع خبر

بازدیدها: ۰

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن
بستن