اخباردفاع مقدسمدافعان حرم

حمله شبانه و نارنجکی به خانه سردار

در آن حادثه همه وسایل اتاق پذیرایی سوخت ولی حاج حمید صدمه‌ای ندید. تکه‌های نارنجک به سقف و دیوار اتاق‌ها پخش شده بود. همسایه‌ سپاهی‌مان حادثه را به حفاظت سپاه اطلاع داد.

به گزارش مشرق، پروین مرادی همسر فرمانده شهید، سردار حاج حمید تقوی فر با بیان خاطره ای از همسر شهیدش در شبکه های اجتماعی نوشت:

در زمان جنگ تحمیلی حاج حمید نقشه کشتن صدام را کشیده بود. در آن عملیات، فرزند صدام ۱۳ تیر خورد. آن زمان در اهواز بودیم، چند روز بعد از این عملیات، حاج حمید در پذیرایی نشسته و اخبار تلویزیون نگاه می‌کرد که از شدت خستگی خوابش برد. ساعت حدود ۱۱ شب نارنجکی داخل پذیرایی خانه انداختند. همراه با دخترم مریم در اتاق مشغول خواندن درس بودیم. با شنیدن صدای مهیب از اتاق خارج شدیم و او هم به سمت هال دوید.
در آن حادثه همه وسایل اتاق پذیرایی سوخت ولی حاج حمید صدمه‌ای ندید. تکه‌های نارنجک به سقف و دیوار اتاق‌ها پخش شده بود. همسایه‌ سپاهی‌مان حادثه را به حفاظت سپاه اطلاع داد. حفاظت احتمال می‌داد که بخاطر عملیات کشتن صدام که نقشه حاج حمید بود این ترور از طرف منافقین یا نفوذی‌ها انجام شده است.آن زمان این مسئله رسانه‌ای نشد.
فردای آن روز هوا بسیار سرد بود. از طرف حفاظت سپاه هم یک سرباز را برای نگهبانی به درب منزلمان فرستادند. حاج حمید گفت "نیازی به نگهبانی نیست. بروید … آن سرباز رفت و مجدد سرباز دیگری آمد. حاج حمید با دیدن سرباز ناراحت شد و گفت "در این هوای سرد نیازی به نگهبانی نیست! اتفاقی نمی‌افتد. بروید." با سپاه هم تماس گرفت که دیگه سربازی نفرستند.

  • اپارک
  • شهر خبر
  • بلیط دات کام

منبع خبر

بازدیدها: ۰

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن
بستن