اخبار

نماینده مجلس: آقای روحانی! درصورت تایید صلاحیت بستگانتان باز انتقاد می‌کردید؟

سه‌شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ – ۱۲:۴۱ نماینده مجلس: آقای روحانی! درصورت تایید صلاحیت بستگانتان باز انتقاد می‌کردید؟

نماینده کرمانشاه در مجلس در تذکری خطاب به حسن روحانی گفت: آقای رئیس جمهور! اگر بستگان نزدیک و عزیزان دل شما در انتخابات تأیید می شدند، آیا باز هم از شورای نگهبان انتقاد می کردید؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه اول بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس گفت: آقای لاریجانی! شما که قصد دارید در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ شرکت کنید، ای کاش قبل از آن مشکل ۲۰۰ نفر از کارمندان مجلس که در پروژه نور سوهانک ثبت نام کرده اند، حل کنید.

وی در تذکر دیگری خطاب حسن روحانی رئیس جمهور، گفت: آقای روحانی شما وعده دادید که ۱۸ تا ۲۰ میلیون خانوار سبد معیشتی می‌گیرند اما نه تنها سبد معیشتی به مردم داده نشده است بلکه با پیامک های متعدد مردم تهدید می شوند که یارانه آنها هم قطع می شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با اشاره به انتقاد حسن روحانی به شورای نگهبان تصریح کرد: آقای رئیس جمهور! اگر بستگان نزدیک و عزیزان دل شما در انتخابات تأیید می شدند، آیا باز هم از شورای نگهبان انتقاد می کردید؟

انتهای پیام/

اخبار مرتبط اقامت 24 پر بازدید ها پر بحث ترین ها بیشترین اشتراک بازار globe

اخبار کسب و کار globe بیمه البرز طاها گشت رسپینا هتل تارا سرمایه منبع خبر

بازدیدها: ۰

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن
بستن