صف عاشقان سردار دلها طولانی‌تر می‌شود +عکس و فیلم

به گزارش مشرق، ساعات اولیه بامداد سیزدهم دی‌ماه امسال زمانی که همه ما در خواب بودیم در یک اقدام بزدلانه و ناجوانمردانه آمریکای جنایتکار اَبَرمرد جبهه مقاومت را از ما گرفت و جهانی را به سوگ نشاند.

ببینید:

عکس/ زیارت مزار شهید سلیمانی در سالروز پیروزی انقلاب

از آن روز بود که گویی همه بیدار شدند و گلزار شهدای کرمان حتی برای لحظه‌ای از خیل عاشقان و مشتاقان سردار دل‌ها خالی نشد و هر روز و شب شاهد صحنه‌های ناب دلدادگی زائرانی است که نه تنها از کرمان بلکه از نقاط مختلف کشور و حتی دیگر کشورها خود را به گلزار شهدای کرمان می‌رسانند.

دانلود

بازار عاشقی در گلزار شهدای کرمان این روزها رونق دیگری دارد؛ برخی تنها می‌آیند، عده‌ای کاروانی، برخی با پای پیاده و عده‌ای هم به پای دل خود را به گلزار شهدای کرمان می‌رسانند.

سروده شاعر کرمانی برای سردار دل‌ها؛ هنوز آوازِ جانسوزِ تو از اروند می‌آید

این روزها هر کس به نوعی تلاش می‌کند تا ارادت خود را به نوعی به حاج قاسم نشان دهد؛ یکی خاک پای زائران را طوطیای چشم کرده و کفش‌های مشتاقان زیارت مزار سردار دلها را واکس می‌زند و دیگری چای صلواتی می‌دهد.

این روزها گلزار شهدای کرمان کعبه مشتاقان و دلدادگانی است که برای تنها لحظه‌ای طواف یار ساعت‌ها در صف عاشقی منتظر می‌مانند و صف‌هایی که لحظه به لحظه طولانی‌تر می‌شوند و زائرانی که لحظه به لحظه بیشتر.

منبع: تسنیممنبع خبر

بازدیدها: ۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

  اسکرول به بالا