افتتاح بیمارستان سیار سپاه در سنندج +عکس

افتتاح بیمارستان سیار سپاه در سنندج +عکس

به گزارش مشرق، یمارستان سیار شهید قاضی سپاه بیت‌المقدس با ظرفیت با ۶۰ تخت به‌منظور خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا ظهر امروز با حضور استاندار، فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان و و سایر مسئولان استانی در محوطه ورزشگاه ۲۲ گولان سنندج افتتاح شد و پزشکان و کادر درمانی آن آماده خدمت به بیماران هستند.

با توجه به شرایط موجود و احتمال افزایش تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در استان، چندین پزشک و پرستار مجرب سپاه برای ارائه خدمات در بیمارستان سیار در محوطه ورزشگاه ۲۲ گولان سنندج مستفر و در صورت نیاز آماده خدمت‌رسانی در کم‌ترین زمان ممکن به بیماران کرونایی هستند.

بیشتر بخوانید:

فیلم / آغاز رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سپاه

واقعیت ماجرای دعوت مردم اهواز به تجمع توسط سپاه

عکس/ عملیات بیولوژیک شهدای سلامت در اهواز

حسین کرمی، رئیس بیمارستان شهید قاضی سپاه استان کردستان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه نیروها و کادر درمانی این بیمارستان از نخستین روز آغاز کرونا در استان برای پیشگیری از شیوع این بیماری اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی کرده و آماده هر گونه کمک به بیماران کرونایی هستیم.

وی افزود: عملیات دفاع بیولوژیک به‌صورت نمادین با برپایی بیمارستان صحرایی و به منظور جلوگیری و مقابله با ویروس کرونا انجام گرفته کمااینکه همه همکاران و پرسنل شهید قاضی در این مدت اخیر و هم‌اکنون در آماده‌باش کامل هستند.

در ادامه تصاویری از افتتاح بیمارستان صحرایی سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در سنندج را ببینید:

منبع: تسنیم منبع خبر

اسکرول به بالا