اخراج ایلهان عمر از کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا

اخراج ایلهان عمر از کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکاسخنگوی کاخ سفید به اقدام جمهوریخواهان در اخراج نماینده زن مسلمان عضو حزب دموکرات کنگره آمریکا از کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان واکنش نشان داد.

به گزارش مجاهدت از مشرق، ایلهان عمر، نماینده مسلمان زن حزب دموکرات از کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا که جمهوریخواهان در آن اکثریت را در اختیار دارند، به دلیل انتقاد از رژیم اسرائیل اخراج شد.

ایلهان عمر نماینده زن مسلمان عضو حزب دموکرات آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی در یک رای گیری حزبی که با بحث جنجالی در صحن مجلس نمایندگان و فریاد و خشم او همراه بود از کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان اخراج شد.

این مطلب را از دست ندهید :   عکس/مراسم استقبال رسمی از رئیس جمهور بلاروس

کارین ژان پی یر سخنگوی کاخ سفید روز پنجشنبه به وقت محلی در واشنگتن در واکنش به این موضوع به خبرنگاران گفت: ما معتقدیم که ایلهان عمر یک نماینده بسیار محترم عضو کنگره است.

وی با بیان اینکه او از اظهارات گذشته خود عذر خواهی و یهودی ستیزی را محکوم کرده است، تصریح کرد: اخراج او از کمیته روابط خارجی مجلس اقدام ناعادلانه دیگر جمهوریخواهان علیه یک عضو دموکرات است که در مقابل خدمتگزاری به مردم آمریکا مانع ایجاد می کند.

این مطلب به صورت خودکار از این صفحه بارنشر گردیده است

https://zood.link/4mirt

دیدگاه‌ خود را بنویسید