برخی نامزدهای انتخاباتی قزوین قوانین تبلیغات را زیرپا گذاشتند 

برخی نامزدهای انتخاباتی قزوین قوانین تبلیغات را زیرپا گذاشتند به گزارش خبرنگار مجاهدت به نقل از ایرنا، محمد قاسمی روز جمعه در نشست هماهنگی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر قزوین افزود: مشاهده شده که از روز گذشته تاکنون برخی از نامزدها در مکان‌های غیرقانونی در حال نصب تصاویر انتخاباتی هستند و توجهی نیز به قوانین تصویب شده در این رابطه ندارند.

وی با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی باید نماد قانون مداری باشند، اظهار داشت: کمیته امحاء اگر تخلفی مشاهده کند موارد را از سطح شهر جمع آوری می‌کند که بهتر است نامزدها نیز در این زمینه سطح اطلاعات خود را بالاتر ببرند.

قاسمی تاکید کرد: فضای شهر قزوین را نباید نامیمون کرد و تابلوهای راهنمایی، تیرهای برق و درختان جای تبلیغات انتخاباتی نبوده و درخواست داریم تا کاندیداها و تیم‌های تبلیغاتی آنان موارد یاد شده را رعایت کنند.

این مسؤول قضایی در استان قزوین اظهار داشت: در دوره‌های گذشته هواداران در ستادهای تبلیغاتی اقداماتی انجام می‌دادند که شان کاندیداها را زیر سووال می‌بردند اما اکنون فضاهای مجازی محل خاصی از فعالیت تبلیغاتی آنان شده در حالی که باید بگوییم مجازات متخلفان انتخاباتی در فضای مجازی شبیه فضای حقیقی خواهد بود.

قاسمی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی فضای شهر قزوین را رصد کرده و از همه نامزدهای انتخاباتی می‌خواهد که به جای تخریب یکدیگر و با رعایت قانون و رقابت سالم، فضایی امنی را برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در سطح استان فراهم کنند.منبع خبر