حمایت آشکار آمریکا از گروه‌های تروریستی/ چراسردار اوصانلو تحریم شد

تحریم ابزاری برای تجزیه‌طلبی/ حمایت آشکار آمریکا از گروه‌های تروریستی


به گزارش مجاهدت از گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، آمریکا سه فرد ایرانی دیگر را به فهرست تحریم‌های خود اضافه کرد که یکی از این افراد سردار محمدتقی اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و از فاتحان نبل و الزهرا است.

سردار اوصانلو فرمانده گردان معروف غواص‌ها در زمان جنگ تحمیلی بوده است و در دوران پس از انقلاب و بعد از تشکیل قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام که به منظور تأمین امنیت شمال غرب کشور از سوی مقام معظم رهبری تشکیل شد نقش بزرگی در مقابله با احزاب تروریستی و تجزیه طلب کومله و دمکرات داشته است.

وی همچنین در آزادسازی نبل و الزهرا نقش مؤثری ایفا کرده و از طرف مقام معظم رهبری به نشان فتح مفتخر شد.

این مطلب را از دست ندهید :   عکس/ هواداری با پیراهن آمریکا و پرچم ایران!

جنایات گروهک‌های تروریستی جنایت کار کومله و دمکرات در مناطق شمال غرب یکی از وحشتناک‌ترین جنایات جنگی در طول تاریخ است و هرگز از خاطر مردم این منطقه نخواهد رفت.

حمایت علنی آمریکا و اسرائیل از این گروهک‌ها در طول سالیان دراز و به خصوص در ایام آشوب‌های اخیر ایران بر کسی پوشیده نیست و تحریم افرادی مثل سردار اوصانلو که باعث نابودی بسیاری از نقشه‌های جنایت کارانه گروهک‌های تروریستی است یکی از شواهد این ماجرا است.

سردار اوصانلو اخیراً در مصاحبه‌ای از دستگیری بیش از صد نفر از عوامل گروهک‌های تروریستی کومله و دمکرات در اغتشاشات اخیر خبر داده بود.

انتهای پیام/ 141

این مطلب به صورت خودکار از این صفحه بارنشر گردیده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید