تدوین دستورالعمل جدید برای مقابله با کم فروشی

تدوین دستورالعمل جدید برای مقابله با کم فروشیرییس سازمان ملی استاندارد ایران بر تدوین دستورالعمل و شیوه نامه کنترل کمیت و مقابله با کم فروشی تاکید کرد و گفت: ترک فعل مدیران قبلی موجب انباشت تکالیف بر زمین مانده شده است.

به گزارش مجاهدت از مشرق به نقل از سازمان ملی استاندارد، مهدی اسلام‌پناه در سومین جلسه طرح پایش و نظارت بر کمیت فرآورده‌ها که مدیران کل استاندارد استان‌های کشور به صورت مجازی شرکت داشتند بر تدوین دستورالعمل و شیوه نامه کنترل کمیت و مقابله با کم فروشی تاکید کرد.

وی گفت: مسئولان استانی بدون هیچ عذر و بهانه‌ای باید در اجرای این طرح در استان مبادرت ورزند و گزارش دقیقی از عملکرد هفتگی استان خود را در راستای این طرح ارائه کنند.

این مطلب را از دست ندهید :   فیلم/ مصرف گاز را مدیریت کنید تا دچار قطعی گاز نشویم

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، بحث مقابله با کم فروشی را جزو وظایف و از اولویت‌های برنامه این سازمان دانست و از اینکه ترک فعل مدیران قبلی باعث انباشت تکالیف بر زمین مانده شده ابراز تأسف کرد.

وی تصریح‌کرد: اگر گفتمان ما گفتمان حق الناس است، باید برای ادای حقوق مردم سر از پا نشناسیم.

اسلام پناه تاکید کرد: با تلاش شبانه روزی و کار جهادی موضوع کم فروشی را در سراسر کشور پایش کرده و این اقدام را در رأس برنامه‌های خود قرار دهید تا آمار کم فروشی به حداقل کاهش یابد.

این مطلب به صورت خودکار از این صفحه بارنشر گردیده است

https://zood.link/wk9l6

دیدگاه‌ خود را بنویسید