جنایات و ماهیت رژیم صهیونیستی باید در مدارس و دانشگاه‌ها تبیین شود

جنایات و ماهیت رژیم صهیونیستی باید در مدارس و دانشگاه‌ها تبیین شود


به گزارش مجاهدت از گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «سلمان اسحاقی» نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به در پیش بودن روز قدس، اظهار داشت: حضرت امام (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به این دلیل روز قدس نام‌گذاری کردند که ما بدانیم که انتهای یک ماه مبارک که همه قلوب پاک و مطهر می‌شود و به سمت خدا هدایت می‌شود، نتیجه اش مبارزه با ظلم و استکبار و هرگونه استبداد است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی امروز به این باور رسیده است که آخرین نفس‌های خود را می‌کشد و آن وعده صادق رهبر انقلاب که تاکید کردند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید به زودی محقق خواهد شد.

اسحاقی تاکید کرد: مردم فلسطین به این ایمان رسیده اند که برای اینکه وعده صادق نابودی اسرائیل زودتر محقق شود باید از یک اتحاد و انسجام برخوردار شویم.

وی ضمن تاکید بر اینکه آنطور که باید و شاید رژیم صهیونیستی را به جوانان و نوجوانانمان نشناسانده‌ایم، گفت: امروز در کتب درسی و مدارس و دانشگاه‌ها آنطور که باید به علت مبارزه با رژیم صهیونیستی و دلیل نامشروع و غاصب دانستن و همچنین ماهیت و جنایات این رژیم پرداخته نمی‌شود.

نماینده مردم قائنات در مجلس تاکید کرد: وزارت آموزش و پرورش دولت سیزدهم، وزارت علوم، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی باید جوانان را بیشتر با رژیم صهیونیستی آشنا کنند تا وقتی این رژیم منحوس به اضمحلال رسید، تفکر این رژیم نیز نابود شود.

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

این مطلب به صورت خودکار از این صفحه بارنشر گردیده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید