حرکت زیبای کریم باقری در قبال نعمتی/ تعجب سمیعی از رفتار مدافع پرسپولیس

حرکت زیبای کریم باقری در قبال نعمتی/ تعجب سمیعی از رفتار مدافع پرسپولیس


به گزارش خبرنگار مجاهدت به نقل از مشرق، تیم فوتبال پرسپولیس با برتری یک بر صفر مقابل تراکتور برنده دیدار سوپرجام فوتبال ایران در فصل ۹۹-۹۸ شد.

*پس از پایان بازی بازیکنان پرسپولیس وسط زمین با پیراهن های مخصوص سوپر جام مشغول گرفتن عکس و فیلم شدند.

*حامد لک به تیرک دروازه تکیه داد و مشغول گرفتن لایو بود.

*گوینده ورزشگاه در حالیکه هیچ تماشاگری روی سکوها حضور نداشت با آب و تاب در مورد مراسم اهدای جام و همچنین ورود وزیر ورزش صحبت کرد و سپس از رئیس فدراسیون فوتبال با نام عزیزی‌خاتم نام برد!

*وزیر ورزش به همراه سهیل مهدی و رئیس فدراسیون فوتبال برای اهدای جام در کنار سکوی تعبیه شده حاضر شد. مدیرعامل پرسپولیس نیز به این جمع ملحق شد.

*عوامل حراست ورزشگاه در ابتدا مانع ورود مجید صدری به زمین شدند اما در ادامه جعفر سمیعی به کنار پله‌ها رفت و به این افراد اعلام کرد صدری رئیس هیات مدیره پرسپولیس  است و باید در این مراسم شرکت کند.

*پیراهن مخصوص پرسپولیس منقش به نام اما رضام (ع) بود. بازیکنان پرسپولیس پس از اینکه نامشان توسط گوینده ورزشگاه اعلام می‌شد، به سمت سکوی اهدای جام می‌رفتند و پس از خوش و بش با سمیعی، سلطانی فر و عزیزی خادم در محل مخصوص خودشان می ایستادند. در این بین حسین کنعانی زادگان رئیس فدراسیون فوتبال را در آغوش گرفت.

*گوینده ورزشگاه نام بوژیدار رادوشوویچ را اعلام کرد در حالی که این دروازه‌بان در ایران حضور ندارد.

*سیامک نعمتی با دست بسته در محل اهدای جام حاضر شد.

*سیدجلال حسینی و کریم باقری برای لحظاتی با وزیر ورزش گفت‌وگو کردند.

* وزیر ورزش جام قهرمانی را به کاپیتان پرسپولیس داد و او نیز به جمع بازیکنان پرسپولیس پیوست و جام را بالای سر برد. کاغذهای رنگی که برای جشن قهرمانی در نظر گرفته شده بودند، هنگام بالا بردن جام توسط کاپیتان پرسپولیس استفاده نشدند و پس از اینکه کنعانی زادگان جام را گرفت به هوا پرتاب شدند.

* کریم باقری با گرفتن جام از بازیکنان پرسپولیس به سمت سیامک نعمتی که چهره‌ای گرفته و در هم داشت رفت و به او در گرفتن جام برای عکس یادگاری کمک کرد.

* پس از بالا بردن جام توسط سید جلال حسینی، مهدی شیری به مقابل جایگاه دوید و با لگد پرتاب کردن به سمت آسمان شادی کرد. شیری اولین بازیکنی بود که به تنهایی با جام عکس گرفت. چهره شیری هنگام عکس گرفتن باعث تعجب و خنده سمیعی شد.

* وزیر ورزش پس از اهدای جام بلافاصله ورزشگاه را ترک کرد.

منبع: فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از مدل عکس گرفتن مهدی شیری تعجب کرد.



منبع خبر