حضور و ایستادگی مردم عامل شکست نقشه‌های دشمنان است

حضور و ایستادگی مردم عامل شکست نقشه‌های دشمنان است


به گزارش خبرنگار مجاهدت به نقل از گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌وگو در خصوص روش‌های خنثی‌سازی نقشه‌های دشمن در تقابل با انقلاب اسلامی با سردار اسماعیل کوثری مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.

سردار اسماعیل کوثری با اشاره به دشمنی بیش از ۴۲ ساله آمریکا علیه ایران اظهار داشت: آن‌ها در این سال‌ها همه کار کردند تا بر انقلاب اسلامی فائق آیند و در نهایت نظام جمهوری اسلامی ایران را سرنگون کنند، اما موفق نشدند. در این سال‌ها و در مقابل فعالیت‌های دشمنان، اقدامات متقابلی نیز از سوی مسئولین، مردم و مخصوصاً رهبر معظم انقلاب اسلامی در این رابطه انجام شده است.

وی حضور و ایستادگی همه جانبه مردم را عامل شکست نقشه‌های دشمن در طول سال‌های پس از انقلاب دانست و عنوان کرد: ملتی که به صورت آگاهانه پشت سر رهبری حرکت می‌کند، به خوبی در مقابل دشمن می‌ایستد و به همین جهت شاهد خنثی‌سازی توطئه دشمنان در این سال‌ها بوده‌ایم.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از توانمندی کشور در حوزه دفاعی به عنوان عاملی مهم و پیشگیرانه در برابر دشمنی آمریکا و همدستانش یاد و بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های خوبی که از زمان هشت سال دفاع مقدس صورت گرفت، موجب پیشرفت و توسعه در این حوزه شد.

وی در ادامه بر ضرورت اقدامات فوری و مهم در حوزه اقتصاد تأکید کرد و گفت: با سیاست‌هایی که حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) در رابطه با اقتصاد مقاومتی مشخص کرده‌اند، باید در عمل طرح‌های اقتصادی را پیاده کنیم تا توطئه‌های دشمن نقش بر آب شود. در سه سال گذشته دشمن توطئه‌های سنگینی در رابطه با تحریف و تحریم طرح‌ریزی کرد و با وجود آنکه اقداماتی از سوی مسئولین صورت گرفته است، اما این اقدامات کافی و کامل نیست.

سردار کوثری با تأکید بر اینکه باید در رابطه با مسائل فرهنگی با دقت بیشتری و با سیاست‌های بهتری پیش برویم، عنوان کرد: باید همانند دفاع مقدس اجازه ندهیم دشمنان حتی به یکی از اهداف کوچک خودشان دست یابند و لازمه این مهم برنامه‌ریزی توسط مسئولین است و هنگامی که صادقانه از مردم بخواهند، ملت ایران نشان داده‌اند پای کار هستند. اگر این موارد را رعایت کنیم مانع آسیب دیدن نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شویم و همچنین به پیشرفت‌های مد نظر کشور دست پیدا می‌کنیم.

انتهای پیام/ ۱۱۲منبع خبر