درخشش هوافضای سپاه در ارتقای قدرت موشکی ایران

درخشش هوافضای سپاه در ارتقای قدرت موشکی ایران


به گزارش خبرنگار مجاهدت به نقل از مشرق، سردار محمد جواد قهرمانی، با اشاره به شهرهای موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ایران را در فهرست قدرت‌های صاحب شهرموشکی در جهان قرار داد و گفت: معدود کشورهایی در جهان صاحب تکنولوژی ساخت شهرموشکی در حوزه‌های هوافضا و نیروی دریایی هستند، جمهوری اسلامی ایران از این دست کشورهاست.

بیشتر بخوانید:

‌ورود موشک بالستیک به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه

درخشش هوافضای سپاه در ارتقای قدرت موشکی ایران

وی با اشاره به ساخت موشک‌های نقطه‌زن و دور برد در سپاه، بر درخشش هوافضای سپاه در ارتقای قدرت موشکی ایران تأکید کرد و افزود: ساخت انواع موشک‌ها یکی از دستاوردهای مهم نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، نیروی دریایی سپاه نیز در این راستا گام‌های مهمی برداشته است.

معاون پیشین فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدرت موشکی را یکی از مؤلفه‌های بازدارندگی برای جمهوری اسلامی ایران در مقابل تهدیدات احتمالی دشمنان برشمرد و تصریح کرد: این قدرت بازدارندگی بسیار مهم و ارزشمند است.

قهرمانی پیام قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران را به استکبار جهانی و مزدوران آن در منطقه واضح دانست و اضافه کرد: معاندین نظام هم این پیام بازدارنده را دریافت کرده‌اند.

جمهوری اسلامی ایران با هیچ کشوری سر جنگ ندارد

معاون پیشین فرهنگی سپاه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با هیچ کشوری سر جنگ ندارد، تصریح کرد: اگر کسی بخواهد با جمهوری اسلامی در بیفتد، این توانمندی را داریم که با تمام توان مقابل آن بایستیم، آمریکا یک نمونه از آن است.

قهرمانی با اشاره به بارش ۱۵ موشک ایرانی بر پایگاه عین‌الاسد(پایگاه نظامی عراق در اشغال آمریکا)گوشه‌ای از اقتدار موشکی ایران، اظهار داشت: به جهان نشان دادیم که این توان و تکنولوژی را داریم که مشت محکمی بر دهان دشمنان متجاوز بزنیم.

منبع: میزانمنبع خبر