شهدا با الگو گرفتن از ائمه اطهار (ع) به قرب الهی دست یافتند

شهدا با الگو گرفتن از ائمه اطهار (ع) به قرب الهی دست یافتند


به گزارش مجاهدت از خبرنگار دفاع‌پرس از قزوین، مراسم بزرگداشت شهدای روستای یحیی آباد شهرستان تاکستان امروز با حضور سرهنگ پاسدار «محمد امیری مقدم» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مسئولین استانی و خانواده‌های شهدا و ایثارگر در مسجد روستای جامع یحیی‌آباد تاکستان برگزار شد، 

سرهنگ «امیری مقدم» در این مراسم با اشاره با حضور پررنگ اقوام ایرانی در جنگ تحمیلی اظهار داشت: تاریخ دفاع مقدس سرشار از فداکاری و از خودگذشتگی اقوام ایرانی در راه دفاع از میهن و سربلندی ایران عزیز است که باوجود تفاوت نژادی، قومی، دینی و مذهبی با خون و غیرت ایرانی در برابر دشمنان و متجاوزان به میهن ایستادند و جانانه دفاع کردند.

 مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس افزود: تکریم خانواده شهدا و بزرگداشت شهدا وظیفه‌‎ای همگانی بالاخص ازسوی مسئولان و متولیان امور شهیدان است.

وی ادامه داد: شهدا با جهاد در راه خدا از جان خود گذشتند و خون پاک خود را برای دفاع از اسلام و قرآن در راه آرمان‌های الهی و پایداری اسلام و انقلاب فدا کردند.

این مسئول با اشاره به اینکه دشمنان اسلام در حال طراحی توطئه علیه انقلاب اسلامی هستند، گفت: آحاد جامعه باید نسبت به توطئه‌های آن‌ها هوشیار باشند.

انتهای پیام/

این مطلب به صورت خودکار از این صفحه بارنشر گردیده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید