فلاح: نگران نباشید، حالم خوب است

فلاح: نگران نباشید، حالم خوب است


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /www/wwwroot/mojahedat.com/wp-includes/formatting.php on line 4379مدافع ملی پوش پیکان از همه عزیزانی که جویای احوالش بودند تشکر و اعلام کرد حال عمومی مناسبی دارد.

به گزارش مجاهدت از مشرق، سامان فلاح با اشاره به سانحه ای که شب گذشته برایش پیش آمد، اظهار داشت: جا دارد از همه افرادی که جویای احوالم بودند تشکر کنم. از امیر قلعه نویی، سرمربی تیم ملی که محبت کرد و تماس گرفت، از مجتبی حسینی که زحمت کشید و به بیمارستان آمد و سایر عزیزانی که در ساعات تلخ زندگی ام با حضور در بیمارستان یا به صورت تلفنی کنارم بودند و روحیه دادند، ممنونم و امیدوارم بتوانم محبت های آنها را جبران کنم.

این مطلب را از دست ندهید :   هشدار حزب‌الله نسبت به فتنه‌انگیزی مذهبی و فرقه‌ای در لبنان

او در گفت و گو با روابط عمومی باشگاه پیکان، درباره شرایط جسمانی اش گفت: خداراشکر می کنم که اتفاق بدتری برایم رخ نداد. آنطور که پزشکان گفته‌اند شکستگی خاصی ندارم اما بدنم بسیار کوفته است و زخم هایی هم ایجاد شده است.

مدافع ملی پوش پیکان تصریح کرد: حال عمومی ام خوب است و جای نگرانی وجود ندارد. امیدوارم هرچه سریع تر بتوانم به سلامتی کامل برسم و به فوتبال برگردم.

منبع: فارس

این مطلب به صورت خودکار از این صفحه بارنشر گردیده است

zood.link/czzkt

دیدگاه‌ خود را بنویسید