پرنیان ۲۵۰ هزارتایی شد

پرنیان ۲۵۰ هزارتایی شد

پرنیان ۲۵۰ هزارتایی شد - کراپ‌شده

به گزارش خبرنگار مجاهدت به نقل از مشرق، پرنیان پرتیراژترین کتاب در زمینه حجاب است و در محورهای متعددی هم‌چون تاریخچه، قرآن و روایات، احکام، مدگرایی و غریزه، گفتار بزرگان، شبهات، جهانی شدن حجاب و قوانین پوشش در دانشگاه‌های مختلف دنیا بحث می‌کند و به تبیین فرهنگ حجاب و عفاف می‌پردازد.

کتابی مصور که به صورت مختصر و کوتاه آنچه که باید در مورد حجاب بیان شود را به تصویر می‌کشد و همراه با تصاویر رنگی وجذاب در کنار هر متن کتاب را خواندنی‌تر می‌کند.

برشی از کتاب: وقتی حجاب را انتخاب کردم خیلی برای من سخت بود. اسماعیلم را ذبح کردم. در آمریکا وقتی اولین بار باحجاب شدم، همسرم از من دلیل کارم را پرسید. خیلی جدی به او گفتم: این رابطه بین من و خداست، به شما هیچ ربطی ندارد، نه می‌خواهم مرا تحسین کنی، نه می‌خواهم به من بگویی دوست داری یا نداری… اولین روزی که حجاب را انتخاب کردم دعا کردم که خدایا اگر یک روزی خواستی این حجاب دومرتبه از سر من برداشته شود، آن روز را آخرین روز عمر من قرار بده.

چاپ بیست و یکم کتاب پرنیان؛ پرتیراژترین کتاب با موضوع حجاب و عفاف در قطع رقعی، به صورت رنگی در ۱۲۲ صفحه و به کوشش محمد رضاخانی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

منبع خبر