یک گروه عراقی مسئولیت حمله به پایگاه آمریکادر سوریه رابرعهده گرفت

یک گروه عراقی مسئولیت حمله به پایگاه آمریکادر سوریه رابرعهده گرفتیک گروه عراقی ضمن هشدار به آمریکا، اعلام کرد که نظامیان آمریکایی را در روزهای گذشته در شرق سوریه هدف حمله پهپادی قرار داده است.

به گزارش مجاهدت از مشرق، گروهی عراقی موسوم به «لواء الغالبون» در بیانیه‌ای حمله ظهر پنجشنبه به پایگاه آمریکا در شرق سوریه را برعهده گرفت.

این گروه اعلام کرد: «اعلام می‌کنیم که یگان پهپادی مقاومت اسلامی لواء الغالبون توانسته فرودگاه رمیلان در جمهوری عربی سوریه را که تحت اشغال نیروهای آمریکایی قرار دارد، ظهر پنجشنبه‌ی اول ماه مبارک رمضان، رأس ساعت یک ظهر، به وقت بغداد هدف قرار دهد».

در ادامه این بیانیه آمده است: «این عملیات به اذعان اشغالگران آمریکایی منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از سربازانشان شد».

این گروه عراقی همچنین اشاره کرد: «عملیات ما و عملیات‌های دیگری که به اذن خداوند عزیز و جبار بعد از این عملیات صورت خواهد گرفت، در راستای واکنش معمول و مشروع به جنایت علیه فرماندهان پیروزی [بر داعش] و همراهان آن‌ها (رضوان الله علیهم) و همچنین جنایت‌های وحشیانه و تروریستی نیروهای اشغالگر آمریکا در کشور و منطقه ما انجام شده است».

این مطلب را از دست ندهید :   تحریم‌های جدید آمریکا علیه سوریه

لواء‌الغالبون در پایان تأکید کرد: «فرماندهی لواء الغالبون قصد اجرای علمیات‌های دقیق بیشتری با تسلیحات در حال توسعه مداوم علیه نیروهای اشغالگر آمریکا را دارد. تا زمان خروج کامل نیروهای اشغالگر آمریکا از کشور ما، آمریکایی‌ها روی امنیت را در عراق و خارج از آن نخواهند دید».

پایگاه‌های آمریکا در شرق سوریه در روزهای گذشته چندین بار هدف حملات راکتی و پهپادی قرار گرفت. تروریست‌های آمریکایی «سنت‌کام» در بیانیه‌ای اعلام کردند که در پی این حملات یک آمریکایی کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند.

یک گروه عراقی مسئولیت حمله به پایگاه آمریکادر سوریه رابرعهده گرفت

منبع: فارس

این مطلب به صورت خودکار از این صفحه بارنشر گردیده است

zood.link/3ayf4

دیدگاه‌ خود را بنویسید