برچسب: کارگردانی

تسخیرناپذیر... با نقش آفرینی رضا حامدی خواه
آخرین مراحل تدوین نهایی
نویسنده، تدو...

تسخیرناپذیر… با نقش آفرینی رضا حامدی خواه آخرین مراحل تدوین نهایی نویسنده، تدو…


تسخیرناپذیر… با نقش آفرینی رضا حامدی خواه
آخرین مراحل تدوین نهایی
نویسنده، تدوین و کارگردان: وحید انصاری
مشاور کارگردان، برنامه ریز و مجری طرح: شبنم طارمی
با حضور عبدالرضا پارسا و زهرا کردنائیج و …
مدیر تصویربردار: سید جعفر موسوی
مدیر تولید و سرمایه گذار: جواد مرسلی
تصویربردار صحنه های جنگ: سید محسن میرکریمی.
جلوه های ویژه: محسن قهرمانی و نیما محمودی
چهره پردازان: دکتر بهرام علی اکبری و داود کرانی
و سایر دوستان
انشالا به زودی …
#سینما #جنگ #درام #رسولملاقلیپور #بازیگران #کارگردانی #عبدالرضا_پارسا #رضاحامدیخواه #وحیدانصاری #دفاعمقدس #cinema #actor #war #nowar #stopwar #dırector #hilajfilmschool



منبع
*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

نامزد‌های چهلمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

نامزد‌های چهلمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند


به گزارش مجاهدت از گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس‌ به نقل از ستاد خبری جشنواره، هیات داوران بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای، متشکل از محمدعلی خبری، شهرام زرگر، کوروش سلیمانی، نصراله قادری و رضا مهدی‌زاده نامزد‌های بخش‌های مختلف را به شرح زیر اعلام کرد؛

طراحی گریم

فرزاد رادفر و آژمان بیژنی‌نسب برای طراحی گریم نمایش «هملر بیژنی» از فسا

فائزه سلطانی برای طراحی گریم نمایش «ژپتو» از تهران

محمد مسیبی برای نمایش برای طراحی گریم «احتمالات» از تهران

طراحی حرکت

مهرداد آبجار برای طراحی حرکت نمایش «بانوی محبوب من» از تهران

آژمان بیژنی‌نسب برای طراحی حرکت نمایش «هملر بیژنی» از فسا

مجتبی رستمی‌فر برای طراحی حرکت نمایش «مرثیه‌ای بر قتل ژولیوس سزار» از اهواز

محمد نیازی برای طراحی حرکت نمایش «سوئینی تاد» از مشهد

طراحی نور

رضا خضرایی برای طراحی نور نمایش «بابا آدم» از تهران

محمود کریمی برای طراحی نور نمایش «سوئینی تاد» از مشهد

ایمان نخلستانی برای طراحی نور نمایش «مرثیه‌ای بر قتل ژولیوس سزار» از اهواز

طراحی لباس

آژمان بیژنی‌نسب و نجمه زارعی جلیانی برای طراحی لباس نمایش «هملر بیژنی» از فسا

سارا حسین‌پور برای طراحی لباس نمایش «مرثیه‌ای بر قتل ژولیوس سزار» از اهواز

محبوبه سلطانی برای طراحی لباس نمایش «سوئینی تاد» از مشهد

-محمد مهری برای طراحی لباس نمایش «ژپتو» از تهران

موسیقی

ویلیام نیری برای موسیقی نمایش «بانوی محبوب من» از تهران

آرمین سپیدار برای موسیقی نمایش «سوئینی تاد» از مشهد

آژمان بیژنی‌نسب و علیرضا مهدوی برای موسیقی نمایش «هملر بیژنی» از فسا

طراحی صحنه

مجتبی رستمی‌فر برای طراحی صحنه نمایش «مرثیه‌ای بر قتل ژولیوس سزار» از اهواز

سیدمهدی موسوی‌تبار و علی شمس برای طراحی صحنه نمایش «احتمالات» از تهران

سینا ییلاق‌بیگی برای طراحی صحنه نمایش «بابا آدم» از تهران

بازیگری زن

گیلدا حمیدی برای بازی در نمایش «غلامرضا لبخندی» از تهران

شاهده خدادادی برای بازی در نمایش «مرثیه‌ای بر قتل ژولیوس سزار» از اهواز

نسرین درخشان‌زاده برای بازی در نمایش «احتمالات» از تهران

الهام شعبانی برای بازی در نمایش «بابا آدم» از تهران

آزاده صمدی برای بازی در نمایش «آلنده نازنین» از تهران

نورا هاشمی برای بازی در نمایش «بانوی محبوب من» از تهران

بازیگری مرد

رضا بهرامی برای بازی در نمایش «تختی در اتاق ۲۳ هتل آتلانتیک» از تهران

دانیال خیرخواه برای بازی در نمایش «احتمالات» از تهران

مجید رحمتی برای بازی در نمایش‌های «تختی در اتاق ۲۳ هتل آتلانتیک» و «تصویر مصور مظفری» از تهران

تینو صالحی برای بازی در نمایش «سگک» از تهران

رضا عمرانی برای بازی در نمایش «بانوی محبوب من» از تهران

حمیدرضا محمدی برای بازی در نمایش «بابا آدم» از تهران

پیام نوروزی برای بازی در نمایش «زندگی سگ مرده» از قزوین

نمایشنامه‌نویسی

محمود احدی‌نیا برای نگارش نمایشنامه «خاک سفید» از تهران

کهبد تاراج برای نگارش نمایشنامه «سگک» از تهران

باقر سروش برای نگارش نمایشنامه «سالخوردگی» از بیجار

تینو صالحی برای نگارش نمایشنامه «تختی در اتاق ۲۳ هتل آتلانتیک» از تهران

لیلی عاج برای نگارش نمایشنامه «قند خون» از یزد

کارگردانی

گلاب آدینه برای کارگردانی نمایش «بانوی محبوب من» از تهران

رضا بهرامی برای کارگردانی نمایش «سگک» از تهران

مجتبی رستمی‌فر برای کارگردانی نمایش «مرثیه‌ای بر قتل ژولیوس سزار» از اهواز

علی شمس برای کارگردانی نمایش «احتمالات» از تهران

محمد نیازی برای کارگردانی نمایش «سوئینی تاد» از مشهد

برگزیدگان عصر امروز در مراسم اختتامیه در تالار وحدت معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/ 221

این مطلب به صورت خودکار از این صفحه بارنشر گردیده است

دومین جشنواره ملی و مردمی یار انقلاب، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد

دومین جشنواره ملی و مردمی یار انقلاب، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد


به گزارش مجاهدت از خبرنگار دفاع‌پرس از کرج، آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی و مردمی فیلم کوتاه و تئاتر خیابانی یار انقلاب شامگاه شنبه با حضور جمعی از مسئولین استان البرز از جمله مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، خانواده‌های شهیدان پناهی، تمام‌زاده و داستان، هنرمندان شرکت‌کننده در جشنواره و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات امامزاده طاهر (ع) کرج برگزار و برگزیدگان جشنواره معرفی شدند.

در بخش طرح و ایده نمایش خیابانی، «دومانلی سرحد» اثر مصطفی آذری از مرند حائز رتبه اول، «وطن تن» اثر مجتبی خلیلی از اصفهان حائز رتبه دوم و «اسو» اثر بهنام کاوه از آبادان حائز رتبه سوم شد. در بخش بازیگری زن نیز، رتبه نخست انتخاب نشد و رتبه دوم به‌صورت مشترک به «فروزان حسینی» و «سوسن بشیر ذرتی» از تهران برای ایفای نقش در نمایش داوطلب و رتبه سوم به «سعیده پاوه» از کرمانشاه برای ایفای نقش در نمایش چرخه تلخ تعلق گرفت. از «زهرا افیسی» بازیگر نمایش سرمستان دیر از بوشهر نیز تقدیر شد.

رتبه اول بخش بازیگری مرد به‌صورت مشترک به «سید پویا امامی» از اصفهان در نمایش وطن تن و «زین‌العابدین خانی» از مرند در نمایش دومانلی سرند، رتبه دوم به «بهنام کاوه» از آبادان در نمایش اسو و رتبه سوم به «حسین نادری» از کرمانشاه در نمایش چرخه تلخ رسید و از ایفای نقش «محمد کلاری» در نمایش سرمستان دیر نیز تقدیر به عمل آمد.

در بخش کارگردانی تئاتر خیابانی، «مصطفی آذری» از مرند برای کارگردانی نمایش دومانلی سرحد در جایگاه نخست، «مجتبی خلیلی» از اصفهان برای کارگردانی نمایش وطن تن در جایگاه دوم و «حسین نادری» و «سعیده پاوه» از کرمانشاه برای کارگردانی نمایش چرخه تلخ در جایگاه سوم قرار گرفتند. همچنین هیئت‌داوران، دیپلم افتخار و تندیس جشنواره را به گروه نمایش مرد فریادرس از سقز به کارگردانی «امیر زارع زاده» اهدا کرد.

در بخش کارگردانی فیلم کوتاه نیز، رتبه اول به «امید رضا خیرخواه» از پاکدشت برای کارگردانی فیلم ابوذر و رتبه دوم به «یونس شهباز» از مرند برای کارگردانی فیلم حاوار رسید. در بخش فیلم‌نامه‌نویسی، دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به «یونس شهباز» از مرند برای فیلم‌نامه حاوار اهدا شد. همچنین از دو بازیگر کودک و نوجوان فیلم حاوار نیز تقدیر به عمل آمد.

هیئت‌ داوران دومین جشنواره ملی و مردمی فیلم کوتاه و تئاتر خیابانی یار انقلاب، سه نمایش «دومانلی سرحد» اثر مصطفی آذری، «وطن تن» اثر مجتبی خلیلی و «مرد فریادرس» اثر امیر زارع‌زاده را به جشنواره تئاتر فانوس معرفی کردند. فیلم حاوار اثر «یونس شهباز» و فیلم ابوذر اثر «امید رضا خیرخواه» نیز به جشنواره بین‌المللی رسام معرفی شدند.

همچنین در این مراسم، سومین دوره جشنواره ملی و مردمی فیلم کوتاه و تئاتر خیابانی یار انقلاب با برپایی دبیرخانه دائمی آن در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان البرز کلید خورد.

انتهای پیام/

این مطلب به صورت خودکار از این صفحه بارنشر گردیده است