جلیلی: آمریکا ۲ نخبه بزرگ ایران و عراق را ترور می‌کند چون از آنها سیلی خورده است

جلیلی: آمریکا ۲ نخبه بزرگ ایران و عراق را ترور می‌کند چون از آنها سیلی خورده است

یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ – ۱۷:۱۱ جلیلی: آمریکا ۲ نخبه بزرگ ایران و عراق را ترور می‌کند چون از آنها سیلی خورده است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اینکه آمریکایی‌ها به‌محض ورود به عراق، دانشمندان این کشور را هدف قرار می‌دهند و گروه‌های مزدور را فعال می‌کنند تا صدها دانشمند را ترور کنند، به‌دلیل این است که از نخبگان می‌ترسند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس سعید جلیلی عضو شورای‌عالی امنیت ملی، عصر امروز(یکشنبه ۲۲ دی‌ماه) در مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس که از سوی سفارت عراق در مسجد امام‌صادق(ع) برگزار شد، با اشاره به شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس گفت: ممزوج شدن خون این دو شهید، علی‌رغم تلاش دشمن در سالهای متمادی برای ایجاد فاصله بین دو ملت، نشان داد که حقیقتاً "ایران و العراق لایکمن الفراق".

وی با بیان اینکه نگرانی دشمن از وجود امثال سلیمانی و المهندس بیخود نیست، گفت: آنها می‌دانند این روحیه مجاهدت و ایثار و روحیه اتکاء به خود، جه آثار درخشانی برای دو ملت به‌دنبال دارد.

جلیلی ادامه داد: دشمن می‌داند ظرفیت‌های ارزشمندی که در دو کشور ایران و عراق وجود دارد اگر بتوانند مسیر مجاهدت را با قدرت طی کنند، چه موفقیت‌هایی رقم‌ می‌خورد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن می‌داند اگر نخبگان دو ملت ایران و عراق متکی به خود باشند، چه موفقیتی برای ملت‌هایشان به ارمغان می‌آورند، گفت: اینکه آمریکایی‌ها به‌محض ورود به عراق، دانشمندان این کشور را هدف قرار می‌دهند و گروه‌های مزدور را فعال می‌کنند تا صدها دانشمند را ترور کنند، به‌دلیل این است که از نخبگان می‌ترسند.

جلیلی ادامه داد: اینکه امروز، آمریکا دو نخبه امت اسلام را هدف قرار می‌دهد برای این است که از آن‌ها سیلی خورده است.

ادامه دارد…

اخبار مرتبط اقامت 24 پر بازدید ها پر بحث ترین ها بیشترین اشتراک بازار globe

اخبار کسب و کار globe بیمه البرز طاها گشت رسپینا هتل تارا سرمایه منبع خبر