نشست هماهنگی جشنواره «پرچمداران انقلاب اسلامی» برگزار شد

نشست هماهنگی جشنواره «پرچمداران انقلاب اسلامی» با حضور حجت الاسلام مصلحی برگزار شد


نشست هماهنگی جشنواره «پرچمداران انقلاب اسلامی» با حضور حجت الاسلام مصلحی برگزار شدبه گزارش خبرنگار مجاهدت به نقل از خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، جلسه شورای راهبردی جشنواره «پرچمداران انقلاب اسلامی» با حضور حجت‌الاسلام «حیدر مصلحی» رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس و دبیر جشنواره در سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام محمد مهدی اصغر دوست جانشین سازمان، حجت الاسلام احمد دهدار نماینده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، سردار حسین محبی نماینده نماینده ولی فقیه سپاه پاسداران، سردار محمد بهرامی نماینده سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی و سرهنگ عباس جعفرزاده فرهنگی عقیدتی سیاسی ارتش حضور داشتند.

در ابتدای نشست حجت الاسلام مصلحی با خیر مقدم به مهمانان توضیحاتی درباره جشنواره پرچمداران انقلاب اسلامی ارائه و به اهمیت برگزاری نشست‌ها و جشنواره‌ها به منظور پرداختن به نقش روحانیت در دفاع مقدس انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت اشاره کرد.

مصلحی هدف از برگزاری این جشنواره را انتشار هدفمند آثار مشارکت روحانیت در دفاع مقدس بیان داشتند و در ادامه حجت الاسلام اصغر دوست به بیان جزئیات این جشنواره پرداخت و موارد پنج گانه این جشنواره را تشریح کرد.

در ادامه نمایندگان نیرو‌های مسلح حاضر در جلسه به بیان نظرات پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند.

انتهای پیام/ ۱۴۱منبع خبر