. وقتی نقطه زنی میکنی و آتش را به همان خیمه ای میزنی که باید میزدی… . . استاد پناهیان ب…

.

وقتی نقطه زنی میکنی و آتش را به همان خیمه ای میزنی که باید میزدی…
.
.
استاد پناهیان ب…


.

وقتی نقطه زنی میکنی و آتش را به همان خیمه ای میزنی که باید میزدی…
.
.
استاد پناهیان به گردن نسل من و امثال من خیلی حق داره ؛ ماها پای منبر پناهیان، دلبسته مکتب اسلام ناب شدیم و پوست کلفت و آرمانخواه و خستگی ناپذیر و انقلابی باقی موندیم…؛ جهاد و مجاهدت های فرهنگی و تبلیغی وتبیینی ایشون رو ما با عین و پیش چشم خودمون دیدیم و در دنیا و آخرت به و و خدمت کردن ایشون به نسل جوان و انقلاب امام شهادت میدیم…؛
قطعا مجاهدت های استاد درنزد خداوند متعال بی‌جواب نخواهدماند..!
.
استاد پناهیان عزیز دراین سالها با مال و جانش جهاد کرده بود؛ امروز با عِرض و آبروی خودش هم جهاد کرد و چه باکی هست که درهمه‌ی این‌ها با خدا معامله کرده و کسی که باخدا معامله کنه به تجارت پرسودی دست می یابه که عقل های زمینی از درک اون عاجزند…!
.
همه‌ی این هجمه‌ها؛ به آبروی خواهد افزود..؛اما بدا به حال اون خبیثان اصلاحاتی و بی بی سی چی و کاسبان عدالتخواهی که به زودی جزای بی تقوایی هاشون رو در دنیا و آخرت خواهنددید..!

هرچه میگذره بیشتر به بیانات حضرت آقا مومن میشم که عدالتخواهی تهی از معنویت و اخلاق و عقلانیت،عدالت نیست و به انحراف کشیده خواهد شد…!
.
.
پ.ن ۱ :
.
وضع امثال های خبیث و جیره مواجب بگیر که از هر درز زندگی شون، کثافت میریزه که روشنه؛از اونها انتظاری جز خباثت نیست؛ اما درکنار اینها؛ لازمه بگم که گِل بگیرند در دکّان رو که با علم عدالت و کلمه‌ی حق عدالتخواهی بارها و بارها خودشون رو فریاد زدند و به اسم عدالت، بیشترین ظلم ها رو روا داشتند و خود حقیرشون بزرگترین مانع بر سر عدالتخواهی هستند..؛جماعت سر به سجود متحجر تهی از دین که شاخه ای از شاخه های اسلام آمریکایی اند…و چه خون دلها خورد علی از این جماعت سر به سجود تهی مغز…!!!
.
.
پ.ن ۲ :
.
پناهیان به حمایت امثال منی نیاز نداره؛ اما لازم بود در این جبهه ای که شکل گرفته بیطرف نباشم و بر خودم نوشتن این وجیزه رو تنها به جهت فرض میدونستم.
به امید اینکه؛ادای دین کوچکی به محضر استادی باشه که حق بزرگی به گردن نسل من و امثال من داره…؛وقطعا نصرت الهی نزدیکه و خداوند، برای بندگانش کافی است؛ و اِنّ الله یدافع عن الذین آمنوا…؛
.

.منبع

mrs.kh.bour@

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.